Tarkan uyuşturucudan gözaltında | Kazete: Özgür Kadının Sesi

 

Mega Star Tarkan Tevetoğlu uyuşturucu operasyonunda gözaltına alındı

26.02.2010
585
Yazı Boyutu:    

İstanbul da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, ünlü sanatçı Tarkan ın da tarkan.jpgaralarında bulunduğu bazı kişiler gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları istihbarat çalışmalarının ardından İstanbul daki bazı adreslere operasyon düzenledi.

 Operasyonda, ünlü sanatçı Tarkan ın da aralarında bulunduğu, sanat ve magazin dünyasından bazı kişilerin gözaltına alındı.

Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan şarkıcı Tarkan Tevetoğlu nun ziyaretçisi ağabeyi Hakan Tevetoğlu, gözaltındaki kardeşine içinde kitap ve özel eşyalarının bulunduğu valiz götürdü.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü nde gözaltında bulunan Tarkan Tevetoğlu nu, saat 20.00 de ağabeyi Hakan Tevetoğlu ziyaret etti. Elinde valizle emniyete giriş yapan Tevetoğlu, "Şu anda soruşturma sürüyor. Açıklama yapmak istemiyoruz. Valizde kitap ve ufak tefek eşyalar var" dedi. Kitabı, ağabeyinden Tarkan ın istediği belirtildi.

VALİ GÜLER DEN TARKAN AÇIKLAMASI

İstanbul daki narkotik operasyonunda gözaltına alınan Şarkıcı Tarkan, arkadaşlarına uyuşturucu madde temin etmekle suçlanıyor. Tarkan ın pazartesi günü adliyeye sevk edilmesi bekleniyor

Şarkıcı Tarkan ın İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğünün yaptığı operasyonda gözaltına alınmasıyla ilgili olarak İstanbul Valisi Muammer Güler basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Operasyonla ilgili bilgi veren Güler, “Narkotik Şube Müdürlüğünün yaptığı bir operasyon var projeli bir operasyon daha önce teknik ve fiziki takip yapılmış. Bir kısım kişilerin bu işin içinde satıcılığını veya içiciliğini yaptıkları yurt dışıyla irtibatları oldukları bilgisi var. Tabiki şahıslar bazında söylemiyorum şahıslar bazında ne olup olmadığı soruşturma sonunda ortaya çıkacak" dedi.

Tarkan ın soruşturmasının sürdüğünü belirten Vali Güler “Şu anda gözaltına alındı savcılık talimatıyla. Soruşturması sürdürülüyor savcının talimatıyla mahkemeye çıkarılacak. Adli bir işlemdir bundan sonra söyleyeceğim bir şey yoktur, adli safha olduğu içinde yetkililer bakacak diye konuştu.


Üye Ol



Üye Girişi