ELVİN TOKCAN

Blogger

05.11.2019 - 17:05
2092
5
Yazı Boyutu:    
Kadınların bir erkek için diğer kadınlarla olan savaşını hiç anlayamıyorum. Hayatını yalnızca bir sevgiliden ibaret tutan bir kadın,bir erkek söz konusu olduğunda resmen değişiyor. Her erkek de sütten çıkmış ak kaşık değil fakat çevremden de görüyorum ki şu ''girl power'' olayını hala içselleştiremedik.

Size bunu ufak bir hikaye ile anlatayım;

Adam ve kadın kadının isteğiyle ayrılmışlardır. Uzun süre geçince adam başka kadınla tanışır ve beraber olmaya başlar. Bir kaç hafta sonra yeni tanıştığı kadınla sosyal medyada fotoğraf paylaşır ve orada kıyamet kopar bom!


Kendi isteğiyle ayrılan eski sevgili bir anda delirir ve adama mesaj atar.


Eğer ki adam biraz saf ve eski sevgilisiyle uzun süre beraberlikten sonra ayrıldıysa, hiç şansınız yok. Ah bu kulaklar neler duydu ,adam kahrolur,ağlar ve eski sevgilisine kendini affetirmeye çalışır. Evet doğru okudunuz ''affetirmeye çalışır!!'' Öncelikli olarak bu insanlardan şiddetle uzak durmanızı tavsiye ediyorum,böyle zayıf karakterli erkeklerden kimseye bir hayır gelmez. Öyle ki eski sevgilisine ağlarken karşı tarafa fotoğraf atanı biliyorum. Benim ''kalbim kırık'' fotoğrafı.

Ne yazık ki bazı kadınlar sırf hırs uğruna adama mesaj atar ve diğer kadınla görüşmediklerinden emin olduktan sonra adamla hemen ayrılır.


Evet bu tarz adamların da karaktersiz olduğunu kabul ediyorum. Kadınlar ise sadece hırs uğruna aslında sevgi ve saygılarının bittikleri adamla beraber olmaya devam ediyorlar. Onun olmasın benim olsun düşüncesi erkek için de kadın için de çok şeytani ve acınası bir düşünce.

Hiç bir zaman bir erkek için hemcinslerimle kavga edecek ya da nispet yapacak kadar düşüncesiz olmadım. Benim hayatım bir erkekten ibaret değil.


Sevgilim olmasa da olur, bizler birbirimizin kuyusunu kazacağımıza, destek olmalıyız.

Evet kızlar son olarak lütfen bu kadınlardan biri olmayın! Kendinize güveniniz olsun!

Unutmayın daima iyinin iyisi vardır ve ben hep şuna inanırım;

Eskiye rağbet olsa, bit pazarına nur yağardı.


Sevgiler.

https://www.instagram.com/elvintokcan/?hl=tr

https://www.shopwithcaihong.com/


Üye OlÜye Girişi