6.09.2018 - 02:48:
2564
6
Yazı Boyutu:    
Her gün yeni haberlerle gözlerimizi açıyoruz. Kayıtsız şartsız izliyoruz olup bitenleri..

Bugün bir doktor anlatıyor; hastası kadın, eşi denilen şahsiyet "namusuna laf gelir" diye erkek doktora kadının tedavi olmasını istemiyor.

Yine başka bir haber; cinnet geçiren koca 2 çocuğunu ve anneyi vurarak öldürdü.

Dur durak bilmeyen bu kadın şiddetlerinin son bulması için ne yapacağız?

Lütfen bu cinsiyetçi tavrınız nasıl son bulacak? 

Küçücük kız çocuğunu bugün tecavüzden kaybediyoruz.Toprak kabul etmez o küçücük elleri.  'Pedofili' diye bir hastalığın arkasına sığınıyor bu insan dışı davranışı sergileyen pislik. O küçücük bedeni toprağa yalnız gömmedik, biz onunla insanlığımızı gömdük. Üç gün ağladık, gidenlere af diledik. Sonra elimizi kolumuzu bağladık, izledik olup biteni.

Bir anneye, bir yavrusuna kıymak bu kadar mı kolay? O anne neler çekti onu dünyaya getirene kadar. Doğumunda unuttu tüm acısını, aldı kucağına yavrusunu; "dünyaları verseler değişmem" dedi. 

Sonra bir annenin feryatları inledi tüm sokaklarda, caddelerde.. "Özür dileriz, koruyamadık m?" diyeceğiz. Şimdi hangi söz merhem olur o yaraya.. Çığlıkları boğazını yırttı. 

Bitsin bu acılar. Kıymayın küçük bedenlere. Vermeyelim toprağa insanlığımızı. Anneler ağlamasın, çocuklar gülen yüzümüz olsun. Erkekler! "Kadın" denildiğinde aklınıza cinsel bir obje gelmesin.

Bugün varsan, seni dünyaya getiren kadın sayesinde varsın. Sahip çıkın eşinize, çocuğunuza, göz yummayın yürek yakan acılara.  

Biz insanlar,"kadın- erkek" diye ayırmayalım artık.. Göz yaşlarımız aynı renk.. Susmayın! Bitsin bu kahrolası acılar.

Üye OlÜye Girişi