Ünlü futbolcuya 'Dolar'lı protesto

Gosüz sonuçlanan dün akşamki Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinde maç öncesi ısınmak için sahaya çıkan milli futbolcu Gökhan Gönül'e Fenerbahçeli taraftarlar sahte 100 dolarlar saçarak protesto etti


Isınmak için sahaya çıktığı andan itibaren yoğun protestolarla karşılaşan Beşiktaş’ın flaş transferi Gökhan Gönül, maç boyunca da topu her ayağına aldığında ıslıklandı. Tribünde üzerinde resmi olan dolar pankartı açılırken, özel hazırlanan sahte 100 dolarlar üzerine atıldı.Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinde tüm gözler sezon başında Fenerbahçe’den ayrılıp, Beşiktaş’a giden Gökhan Gönül’ün üzerindeydi...

Sarı lacivertli tribünlerin eski oyuncularına tepkisi vardı... Karşılaşma öncesi her iki takım sahaya ısınmak için çıktığında Fenerbahçe taraftarı uzun süre Gökhan Gönül aleyhinde tezahürat yaptı.

Tribünde üzerinde milli oyuncunun yer aldığı dolar pankartı açılırken, yine yüz dolarlık Gökhan Gönül’ün fotoğraflarının olduğu dolarları da sahaya attılar.

TRİBÜNE İLK ONU ÇAĞIRDILAR

Beşiktaş taraftarları ilk olarak Gökhan Gönül’ü çağırarak, lehine tezahürat gerçekleştirdi. Bu sırada Fenerbahçe tribünleri ıslıklarla bu durumu protesto etti.

Nazire yaparcasına sarı lacivertli tribünler de ilk olarak Şener Özbayraklı’yı çağırdı.

Isınma sırasında hiç bir sarı lacivertli futbolcu Gökhan Gönül’ün yanına gidip, konuşmazken, seremoni sırasında hepsi tek tek milli oyuncuyla tokalaştı.

Maç başladıktan sonra da Gökhan Gönül topu her ayağına aldığında tribünlerler ıslık sesleri yükseldi. Tecrübeli oyuncu taç atışı yapmak için kenara geldiğinde üzerine dolarlar atıldı.

GÖKHAN GÖNÜL: ESKİ TAKIM ARKADAŞLARIM BANA SAHİP ÇIKMADI

Öte yandan maç sonrası Beyaz TV'de Gökhan Gönül'ün ağzından verilen haberde, Gönül'ün Fenerbahçeli eski takım arkadaşlarını suçladığı iddia edildi. Gönül'ün, "Eski takım arkadaşlarım bana sahip çıkmadı. Beni tribünlerin önüne attılar, tribünlere oynadılar" ifadelerini kullandığı kaydedildi.

(Süleyman ARAT/ Hürriyet)

Yorumlar:

Yorum Yaz