İmamoğlu derbide de tribündeydi

Dün akşam Beşiktaş Başakşehir karşılaşmasını izleyen taraftarların Cumhur ittifakını öfkelendiren Mazbata tezahüratıyla karşıladığı Ekrem İmamoğlu, bu akşam da Kadıköy'de Fenerbahçe Galatasaray derbi karşılaşmasını izledi.


Ekrem İmamoğlu, Beşikaş - İBB maçından sonra Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde de tribündeydi. İmamoğlu, karşılaşma öncesi, mitingleri sırasında derbiye beraber gitme sözü verdiği bir taraftarla bir araya geldi.


Resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini kazanan Ekrem İmamoğlu, Beşiktaş – İBB maçından sonra Fenerbahçe – Galatasaray maçına da gitti. Maça gitmesiyle ilgili eleştirilere tepki göstererek “Maça gideceğim kardeşim” diyen İmamoğlu, öncesinde Fenerbahçe-Galatasaray maçına gitme sözü verdiği taraftarla bir araya geldi. İmamoğlu sosyal medya hesabından taraftarla birlikte bir video da paylaştı.
 
Ekrem İmamoğlu Twitter hesabından şu paylaşımı yaptı:

“Recep kardeşimle Pendik mitinginde karşılaşmıştık. Fenerbahçe maçına birlikte gitmek istediğini söylemişti. Bugün Sevgili Eşim Dilek ve Kadıköy Belediye Başkanımız @serdildara da bize eşlik edecek. Çok güzel, kardeşçe bir maç olacak. Dostluk ve sevgi kazanacak.”

İmamoğlu tribünlerdeki yerini aldıktan sonra kendisine sevgi gösterisinde bulunan taraftarları selamladı. 

Karşılaşma ise 1-1 sonuçlandı. 

DÜN BEŞİKTAŞ BAŞAKŞEHİR MACINDA  MAZBATAYI VER TEZAHÜRATI YAPILMIŞTI

 Spor Toto Süper Lig’in 28’inci haftasında Beşiktaş, Medipol Başakşehir’i konuk etti. Vodafone Park’ta oynanan karşılaşmayı kesin olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen CHP’li Ekrem İmamoğlu da tribünden izlemişti.
 
Beşiktaş taraftarları, maç öncesinde “Mazbatayı ver, mazbatayı ver, İmamoğlu’na mazbatayı ver” tezahüratıyla İmamoğlu’na destek verdi. İmamoğlu’nun stada gelişi sırasında da “İmamoğlu oley” tezahüratı yapmıştı.


Yorumlar:

Yorum Yaz