Başkanlığı devraldığı akşam eşiyle basketbol maçına gitti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ailesiyle birlikte Anadolu Efes-Barcelona Lassa maçını izledi. İmamoğlu, "artık İstanbul’u bir spor şehri yapmak için çalışmaya başlayabiliriz" dedi.


Anadolu Efes, THY Avrupa Ligi play-off çeyrek final ilk maçında İspanya temsilcisi Barcelona Lassa ile karşılaştı. Karşılaşmayı izleyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eski milli basketbolcu Mehmet Okur'la fotoğraf çektirdi.
 
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, görevi devralmasının ardından belediye önünde toplanan insanlara hitap etmişti.

Buradan Ataköy’e doğru yola çıkan İmamoğlu, ailesiyle birlikte Euroleage’de play-off turunda Barcelona Lassa ile mücadele eden Anadolu Efes’i desteklemeye Sinan Erdem Spor Salonu’na geldi.

İmamoğlu maçtan sonra “Bu gece ailemle beraber Anadolu Efes & FC Barcelona Lassa basketbol maçını izlemeye geldik. İlgi gösteren tüm basketbolseverlere teşekkürler. Bugün görevi devraldığımıza göre artık İstanbul’u bir spor şehri yapmak için çalışmaya başlayabiliriz,” paylaşımını yaptı.

Bu gece ailemle beraber Anadolu Efes & FC Barcelona Lassa basketbol maçını izlemeye geldik. İlgi gösteren tüm basketbolseverlere teşekkürler. Bugün görevi devraldığımıza göre artık İstanbul’u bir spor şehri yapmak için çalışmaya başlayabiliriz??

 


İmamoğlu, bu paylaşımın ardından Mustafa Uysal’dan görevi devraldığı anların videosunu da Twitter’da “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı 16 milyonun emanetidir. Bu görevi layıkıyla yerine getirmek için çok çalışacağız. Şimdiye kadar bu şehre hizmet etmiş, katkısı olmuş tüm belediye başkanlarına teşekkürler,” ifadesiyle paylaştı.

@ekrem_imamoglu
 İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı 16 Milyonun emanetidir. Bu görevi layıkıyla yerine getirmek için çok çalışacağız. Şimdiye kadar bu şehre hizmet etmiş, katkısı olmuş tüm belediye başkanlarına teşekkürler.

Ekrem İmamoğlu, yarın sabah saat 08.00’de Fox TV’de yayınlanan Çalar Saat programında canlı yayın konuğu olacağı bilgisini de verdi. (Gazete Duvar)

Yorumlar:

Yorum Yaz