Yeni iPhone yeni isim

Yeni Apple iPhone marka telefonların isimleri biraz daha farklı olacak


Sızdırılan iOS 11 GM sayesinde yeni iPhone marka telefonlarında kullanılacak, yeni isimler ortaya çıkmış olabilir. Sızdırılan bilgilere göre Apple ekibinin yeni telefonlarında kullanacağı isimler şöyle olacak: iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X. Telefonun isminde X kullanılmasının aslında birçok nedeni olabilir. Bu nedenlerden en güçlüsü ise, iPhone markasının bu sene 10. yılı olması. Bu yüzden, telefonun isminde X kullanmak oldukça mantıklı.

Leadergamer'dan Kaan Gezer'in haberine göre, iPhone hakkında daha önce, “The Wall Street Journal gibi birçok güvenilir kaynaktan gelen bilgilere göre Apple, yeni iPhone ürünlerini 12 Eylül 2017 tarihinde duyuracak. Duyurulacak olan yeni telefon modelleri ise iPhone 7S, 7S Plus ve iPhone 8 olacak. Bahsi geçen bu tanıtım, yeni yerine taşınan Steve Jobs Auditorium’da gerçekleştirilecek. Cupurtino, California içerisinde bulunan bu bina, OLED ekranlı telefonlara ve yüz tanıma teknolojisi ile açılan telefonların duyurusuna ev sahipliği yapacak. Tanıtılacak olan tüm yeni telefonların piyasaya çıkış tarihi olarak 22 Eylül 2017 gösteriliyor. Ayrıca söylentilere bakacak olursak, en ucuz iPhone 8 modeli 999 Dolar olacak. Tabii bu telefon ülkemize ne kadar fiyatla gelir, bilemiyoruz. Net olarak 999 Dolar olacağını hiç sanmıyoruz. Eğer telefonlar yerine daha farklı teknolojik cihazlara önem veriyorsanız, yine bu etkinliği takip etmek isteyebilirsiniz çünkü Apple, yeni akıllı televizyonlarını ve akıllı saatlerini de bu etkinlik sırasında gösterecek.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar:

Yorum Yaz