7 çocuk, 9 torun sahibi bakkal 14 yaşındaki kızı tacizden tutuklandı

Annesinin çay almaya gönderdiği kız çocuğu, bakkalın tacizine uğradı. "Torunum gibi sevdim" diyen 58 yaşındaki mahalle bakkalı tutuuklandı.


Edirne'de 7 çocuk ve 9 torun sahibi olan bakkal A.Ç. (58), S.Ç. (14) adlı kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen A.Ç., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Edirne merkez Nişancıpaşa Mahallesi'nde oturan S.Ç. isimli kız çocuğu, çay almak için A.Ç.'nin işlettiği Kıyık semtindeki bakkala gitti. S.Ç., bir süre sonra eve ağlayarak döndü. Annesinin, "Neden ağlıyorsun?" sorusu üzerine S.Ç., bakkalda A.Ç.'nin cinsel tacizine uğradığını söyledi. Bunun üzerine aile, polise giderek A.Ç. hakkında şikayetçi oldu. Polis ekipleri, A.Ç.'yi gözaltına aldı.

"Torunum gibi sevdim"

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 7 çocuk ve 9 torun sahibi A.Ç.'nin buradaki ifadesinde, "Ben S.Ç.'yi taciz etmedim. Onu torunum gibi severim, torunum gibi sevdim. Suçlamaları kabul etmiyorum" dediği öğrenildi. A.Ç., çıkarıldığı mahkemece tutuklanıp, cezaevine konuldu. (DHA)

Yorumlar:

Yorum Yaz