Evlenme teklifini reddeden kadının ailesini katletti: 4 ölü

Sivas'ta 43 yaşındaki Dursun D. adlı erkek, evlenme teklifini reddeden G.G.'nin (40) ailesinden 4 kişiyi öldürdü. G.G'nin ölüm tehditleri üzerine dün karakola gidip şikayetçi olduğu ve önleyici tedbir talebinde bulunduğu öğrenildi.


Dursun D. adlı erkek, dün gece saat 22.00 sıralarında evlenme teklifini reddeden G.G'nin Yüceyurt Mahallesi'ndeki evine gitti. O sırada evde bulunan G.G'nin annesi Döndü (61), babası Turgut (65), kardeşi Can Serkan (24) ile kardeşinin eşi Beyza Kandur'a tabancayla ateş etti.

Turgut, Beyza ve Can Serkan Kandur olay yerinde, Döndü Kandur ise ağır yaralı olarak kaldırıldığı Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hayatını kaybetti.Cinayetleri işledikten sonra kaçan katil Dursun D, saatler sonra yakalanarak çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.

Dursun D'nin savcılıktaki ifadesinde olay günü G.G'nin yanına konuşmak için gittiğini, kapıyı çaldığı sırada evde bulunanların kendisine bıçakla saldırdığını ve daha sonra üzerinde bulunan tabancayla etrafa rastgele ateş ettiğini söylediği öğrenildi. 

DÜN ŞİKAYETÇİ OLUP ÖNLEYİCİ TEDBİR TALEBİNDE BULUNMUŞ

D.D'nin evlenme teklifini reddeden G.G'yi tehdit ettiği, bunun üzerine G.G'nin dün Yenimahalle Polis Merkezi Amirliğine gittiği öğrenildi. G.G.'nin, "Eski eşinin kafasını koparırım, ayrılırsan aileni öldürürüm, katliam yaparım" diye tehdit edildiğini aktarıp Dursun D.'den şikayetçi olduğu ve önleyici tedbir talebinde bulunduğu belirtildi. (AA)

Yorumlar:

Yorum Yaz