Motosikletli 2 kişinin taradığı müzikholde üniversiteli İpek yaşamını yitirdi

Motosikletli iki kişi tarafından düzenlenen silahlı saldırıda ölen 23 yaşındaki İpek Harbelioğlu'nun finansman ve dış ticaret alanında iki üniversite bitirdiği, halen bir üniversitede iktisat okuduğu öğrenildi.


Hatay'ın Defne ilçesine bağlı Çevre Yolu Caddesi'ndeki müzikhole gelen motosikletli iki kişi, eğlence merkezinin girişine doğru silahlı saldırıda bulundu.

1 ÖLÜ, 2 YARALI

Saldırıda 3 kişi yaralanırken, ihbar üzerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ambulanslarla hastanelere kaldırılan yaralılardan İpek Harbelioğlu, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

Jandarma, saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

Harbelioğlu, Hatay'da bir müzikhole yapılan silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi. Saldırıda üç kişi yaralanırken, hastaneye kaldırılan İpek Harbelioğlu hayatını kaybetti. 

İPEK HARBELİOĞLU KİMDİR?

Olayın ardından tüm müdahalelere rağmen vefat eden Harbelioğlu, sosyal medyada gündem oldu.

Harbelioğlu, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nde Uluslararası Ticaret ve Finansman eğitimi gördü, ardından Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde Dış Ticaret eğitimi aldı. Mustafa Kemal Üniversitesi'nde ise İktisat okuyan Harbelioğlu, 23 yaşındaydı ve Hatay'da yaşamını sürdürüyordu. (İHA)

Yorumlar:

Yorum Yaz