Ülkücü genç ve sevgilisi, infaz edilip çukura gömülmeden önce cinsel saldırıya uğramış

Toprağa gömülü halde bulunan genç çiftin ölümüyle ilgili aynı aileden gözaltına alınan 8 kişinin sorgusunda, 24-25 yaşındaki çifte öldülmeden önce tecavüzde edildiği ortaya çıktı.


Kırşehir'de sevgilisi Vildan İnce ile birlikte yaşadığı belirtilen Osman Ç.'den 2 gündür haber alamayan yakınları, jandarmaya başvurdu. 

Ç.'nin ailesi, Vildan İ.'nin ilçeye bağlı Bayramözü köyünde yaşayan ailesinden şüphelendiklerini söyledi. Bunun üzerine jandarma, köyde çalışma başlattı.Yapılan araştırmada Vildan İ.'nin de kayıp olduğu belirlendi. Jandarmanın araştırmaları sonucunda Osman Ç. ve Vildan İ.'nin cesetleri, Dağbaşı mevkisinde toprağa gömülmüş bulundu.Ç. ve İ.'nin tabanca ile öldürüldükten sonra gömüldüğü belirlendi. Genç sevgililerin cesetleri, yapılan incelemeden sonra hastane morguna kaldırıldı. 

Jandarma ekipleri tarafından yapılan çalışma sonucu cinayetle ilgili aynı aileden 8 kişi gözaltına alındı. Savcılığa sevk edilen zanlılardan biri verdiği ifadede, Vildan İ.’nin ailesinin barışma bahanesi ile Vildan İ. ve sevgilisi Osman Ç.’yi Kaman ilçesine çağırdığını söyledi. 

TECAVÜZ EDİP BIÇAKLADILAR

Şahsın ifadesinde, "Kırşehir merkezden Kaman ilçesine barışmak için giden Vildan ve Osman çifti ile ailesi bir süre konuştu. Konuşmanın kavgaya dönmesinin ardından Vildan'ın ailesinden birileri Osman Ç.,'yi evin banyosuna götürerek tecavüz edip bıçakladı.

Osman Ç., çok kan akmasın diye leğene konuldu. Vücudunun farklı bölgelerinden yara alan Osman Ç. ve Vildan İ, römorka konularak boş bir araziye götürüldü.

Yaralı halde römorkla taşınan Osman ve Vildan ateş edilerek öldürüldü" dediği öğrenildi. 

(Siyasetcafe-İHA)

Yorumlar:

Yorum Yaz