Boşanmak isteyen eşinin yüzünü falçata ile param parça etti

Kocaeli'de yaşayan Ukraynalı Anna Butim, boşanmak istediği ve hakkında uzaklaştırma kararı bulunan eşi Mesut Ö. tarafından İstanbul’da bir AVM’de falçatalı saldırıya uğradı. Falçata ile yüzü parçalanan Butim, yüzünde açılan derin yaraları sosyal medyadan paylaşarak yardım istedi.


Kocaeli'de yaşayan Ukrayna uyruklu Anna Butim, boşanmak istediği eşi Mesut Ö'nün saldırısına uğradı. Kadının aldığı darbeler sonrasında yüzünün felçli kalacağı belirtildi. Öte yandan Butim saldırgan adamın hala kendisini ölümle tehdit ettiğini belirtti.

Sosyal medyada kişisel hesabından açıklama yapan Anna Butim, falçata darbeleri sonrası yüzünde oluşan derin yaralar nedeniyle yüzünün felçli kalacağını anlattı.  Genç kadının falçatalı saldırının detaylarıyla ilgili anlattıkları şöyle:TÜRKİYE'YE 2,5 YIL ÖNCE GELDİ

“Ben Hanna Butym. Ukrayna’dan Türkiye’ye 2.5 yıl önce geldim. Son bir buçuk senedir Mesut Ö. denilen o adamdan ayrılmak istedim.

O bana hep şiddet uyguladı ve beni öldüreceğini söyledi. Türkiye de hiç kimseyi tanımadığım için korktum ve kimseye bir şey söyleyemedim. Çünkü bu adam psikolojik sorunlu. Hayatında hep 1 hafta bir yerde 2 hafta bir yerde çalışarak önceden avans alıp, avans aldıktan sonra işten ayrılan birisiydi.Beni evlere temizlik yapmaya gönderip kazandığım hep elimden aldı. Onun yanından kaçabilmek için gizli gizli para biriktirdim. Haziran ayında onun yanından kaçtım.15.01.2015 tarihinde kız kardeşim, kocası ve bir arkadaşı ile İstanbul’da AVM’ye gittim.AVM de otururken elinde falçata ile arkamdan geldi saçımı çekip boğazımı kesmeye çalıştı fakat ben elimle boğazımı kapattım o da defalarca falçata ile yüzümü doğradı. Sonrasında ben hastaneye geldim.15.01.2021 tarihinde akşam saatlerinde Okmeydanı Devlet Hastanesi’nde ameliyata alındım.Tedavim devam ediyor. Yüzümün sağ tarafı, sol kaşım, sağ taraftaki tükürük bezlerim ve dudağımın sağ tarafı felçli kalacakmış. 16.01.2021 tarihinde ben onun karakolda olduğunu bilirken o bana tehdit mesajları atmaya devam etti.Polisler Mesut Ö. Tutuklandı dedi. Ama çok korkuyorum gözümü kapattığım zaman olayı tekrar tekrar yaşıyorum titreyerek ve sıçrayarak uyanıyorum. Çok korkuyorum. Bu adam serbest kalmasın benim sesimi duyurun.”

"ALLAH'IM LÜTFEN BENİ KORU" Anna Butim paylaşımında, "Boşanmak istediğim ve hakkında uzaklaştırma kararı bulunan adam tarafından falçata ile saldırıya uğradım. Yüzüm felçli kalacak ve beni hala öldürmekle tehdit ediyor. Allah'ım lütfen beni koru" dedi.

SALDIRGANIN ORTADAN KAYBOLDUĞU İDDİA EDİLDİ 

Ukraynalı genç kadının yüzünün parçalandığını tüm çıplaklığıyla ortaya koyan görüntüler görenlerin içini sızlattı. Saldırıya uğrayan kadının yüzünü bu hale getiren Mesut Ö.'nün tüm dijital platformlarda hesaplarını askıya alıp kaybolduğu iddia edildi.


TWİTTER MAĞDUR KADININ HESABINI ASKIYA ALDI 

Görüntüler sosyal medyada infiale sebep oldu. Twitter paylaşılan görüntüler nedeniyle mağdur kadının hesabı askıya almıştı. Bu sabah 11:15 sıralarında Butim'in hesabı yeniden aktifleştirildi. (Milliyet)

Yorumlar:

Yorum Yaz