Alaattin Çakıcı'dan Kayyım Rektör'e: Sakın istifa etmeyiniz

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin yakın dostu ülkücü organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararıyla Boğaziçi Üniversitesi’ne rektör olarak atanan Melih Bulu’ya istifa etmemesi yönünde çağrı yaptı. Çakıcı, Bulu'ya Bu kutlu ittifakta gedik açmaya hakkınız yok" dedi.


Bahçeli'nin Erdoğan'ı ikna etmesiyle özel af yasasıyla cezaevinden salıverilen  ülkücü mafya lideri Alaattin Çakıc, CHP Lideri Kemal kılıçdaroğlu'na yönelik tehdit mektuplarından sonra bir mektupta Boğaziçi Üniversitesi'nin öğrenciler ve öğretim üyeleri tarafından istenmeyen atanmış rektörü Melih Bulu için kaleme aldı.

Yeraltı dünyasının bir numaralı ismi Alaattin Çakıcı, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararıyla Boğaziçi Üniversitesi’ne rektör olarak atanan AKP eski yöneticisi ve milletvekili aday adayı Melih Bulu’ya istifa etmemesi yönünde çağrı yaptı.

Çakıcı,twitter hesabından paylaştığı  2 sayfalık mektubunda  Melih Bulu'ya “Lütfen! Sakın istifa etmeyiniz” telkininde bulundu.

Mektubunda Boğaziçi Üniversitesi ile ilgili çeşitli itham ve iddialara yer veren Çakıcı, muhalefet, HDP, PKK ve DHKP-C sempatizanlarının devletin kurumları ve Cumhur İttifakı'na zarar vermek için Bulu'ya istifa etmesi yönünde çağrı yaptığını öne sürerek, "Lütfen! Sakın istifa etmeyiniz. İstifa ederseniz bu terörist eylemcilerin önünü açarsınız. Bu kutlu ittifakta gedik açmaya hakkınız yok" ifadelerini kullandı. 
Yorumlar:

Yorum Yaz