14 yaşındaki kızın annesinin sevgilisinden hamile kalıp bebek doğurduğu hastanede ortaya çıktı

Denizli'de yaşanan iğrenç olayla ilgili kızın annesi gözetim altında tutulurken,. kıza nitelikli cinsel saldırıda bulunarak hamile bırakan 41yaşındaki Şakir O. tutuklandı.


Denizli'nin Baklan ilçesinde evde doğum yaptıktan sonra kanaması durmadığı için hastaneye kaldırılan 14 yaşındaki Y.Ç'nin annesinin sevgilisi Şakir O'dan hamile kaldığı ortaya çıktı. Bebeğin babasının kim olduğu  DNA testi sonucu belirlenecek.

Denizli'nin Baklan ilçesi Hüsamettin Dede Mahallesi'nde yaşayan ortaokul öğrencisi 14 yaşındaki Y.Ç., dün evde kız bebek dünyaya getirdi. Çocuğun kanaması durmayınca annesi Fadime Ç. sağlık ekiplerine durumu bildirdi. Çivril Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Y.Ç.'nin doğum yaptığını anlayan sağlık ekipleri, durumu polise bildirdi. Olayla ilgili savcılık soruşturma başlatırken, anne Fadime Çile sevgilisi  Şakir O. gözaltına alındı. Savcılık sorgusu sonrasında Şakir O. tutuklandı, 

Denizli’nin Baklan ilçesine bağlı merkez Hüsamettin Dede Mahallesinde yaşayan 14 yaşındaki Y.Ç. adındaki kız çocuğunun hamile kalıp doğum yapması ile ilgili olayın detayları belli oldu. Edinilen bilgiye göre 14 yaşındaki kızın annesi Fadime. Ç.'nin 40 yaşındaki Şakir.O. ile ilişki yaşadığı, kızın da bu süreçte hamile kaldı. Bir süre hamileliği gizlenen Y. Ç.'nin hamile olduğunun aile tarafından gizlendiği, kızın da dün akşam saatlerinde evlerinde doğum yaptığı öğrenildi. 

İlk etapta doğumu gizlemek isteyen aile, kızın kanamasının durmaması üzerine Çivril Devlet Hastanesine kızı kaldırılmasıyla olayın polise intikal ettiği ifade edildi. ŞAKİR.O VE ANNE GÖZALTINA ALINDI

Anne Fadime. Ç. ve sevgilisi olduğu iddia edilen 40 yaşındaki Şakir.O. Çivril’de gözaltına alındı. 14 yaşındaki Y.Ç. ve bebeği ise hastane de tedavi altına alındı. Gözaltına alınan 41 yaşındaki Şakir.O. 14 yaşındaki kız çocuğunu istismar ettiği gerekçesiyle Çal Adliyesine sevk edildi. Doğan çocuk ve Şakir O.’dan DNA alındı. DNA testi sonrası 14 yaşındaki bir kız çocuğundan doğan çocuğun babasının kim olduğu da netlik kazanacak. 

KIZ ÇOCUĞU, KIZ ÇOCUĞU DOĞURDU

 Bu arada 14 yaşında anne olan Y.Ç., kız çocuğu dünyaya getirdiği öğrenildi. 14 yaşındaki Y.Ç ile annesi Fadime Ç.'nin hastane de gözlem ve tedavi altında tutuluyor.

İSTİSMARCI ŞAKİR.O TUTUKLANDI

Yaşanan bu gelişme sonrası gözaltına alınan ve ifadesi tamamlanan Şakir.O. isimli şahıs Çal Adliyesine sevk edildi ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Anne Fadime Ç.’nin ise şimdilik hastanedeki kızının başında durduğu ve 14 yaşındaki Y.Ç.’nin polise vereceği ifadesinin ardından işlemlerinin tamamlanacağı öğrenildi. Olayla ilgili olarak soruşturmanın devam ettiği bildirildi.  

(mericulukus.tv)

Yorumlar:

Yorum Yaz