'128 milyar dolar nerede?' diye soranlar, şimdi de Tarikatçı doktor Ali Edizer'in hedefinde

Siyasal islamcı Ali Edizer medeni kanundan sonra bu kezde hedefine bu kez de hedefine 128 milyar doların akıbetini soran yurttaşları koydu.


GATA  Başhekim yardımcılığından alınmasından sonra sessiz sedasız biçimde Ankara Güdül Devlet Hastanesi’ne atanan Dr. Ali Edizer, sosyal medya hesabından "Bizim ‘buharlaştırmak’ gibi bir yeteneğimiz olsaydı, inanın sizden 128 milyara sıra gelmezdi" paylaşımında bulundu.

Medeni hukuku hedef almasıyla ve erkeklere 'boşanmak yerine ikinci eş' çağrısı yapmasıyla hatırlanan tarikatçı doktor Ali Edizer, 128 milyar dolar tartışmalarına ilişkin olarak, "Bizim ‘buharlaştırmak’ gibi bir yeteneğimiz olsaydı, inanın sizden 128 milyara sıra gelmezdi" paylaşımını yaptı.


GATA başhekim yardımcılığı görevinden alınan ancak gündemden düştükten sonra Ankara Güdül Devlet Hastanesi’nde göreve devam eden doktor Ali Edizer daha sonra Twitter hesabını kilitli hesaba çevirdi.

Edizer, HDP'li Ömer Faruk Gergerlioğlu, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'a yönelik olarak, "İslam hükümlerine göre muamele edilseydi, hiçbiri yaşamıyor olurdu" paylaşımını yapmıştı. (KAZETE)Yorumlar:

Yorum Yaz