'Deniz Baykal MOSSAD operasyonuyla düşürüldü'

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç'un devletin PKK ile yürüttüğü Oslo görüşmelerine ilişkin belgeleri açıklaması üzerine eski İstanbul Milletvekili Ufuk Uras twitter hesabında dikkat çekici açıklamalar yaptı.


 

Açıklamalarında CHP'nin söz konusu belgeyi İngiliz istihbaratından aldığını belirten Uras, Deniz Baykal'ın CHP Genel Başkanlığı'ndan ayrılmasına neden olan kaset skandalının arkasında İsrail istihbarat örgütü MOSSAD'ın olduğunu ima etti.

İŞTE UFUK URAS'IN SÖZ KONUSU TWİTTLERİ

İngiliz istihbaratının servisi ve yönlendirmesi ile siyaset yapanlar Mossad'ın kaset operasyonu ile siyasette varlıklarını sürdürmüyorlarmı?

MİT-PKK arasındaki İngiliz İstihbaratı marifetiyle yapılan görüşmenin metnini açıklayan CHP, acaba kimle işbirliği yaparak ulaştı protokole?

YORUMLAR

Bir muhalifin öncelikli işi başka bir muhalifi eleştirmek olmamalı. Ufuk Uras, kendini iktidar zannediyor veya bizim bilmediğimiz başkaca şeyler var. Uras, STV'nin canlı yayınladığı TBMM konuşmalarının gördüğü ilgiyi, CHP'yi twiter ortamına eleştirerek, yakalayabiileceğini zannediyor. Sahi bu ülkedeki iktidar ile Uras arasındaki "yetmez" bağlantısı hangi teşkilat tarafından kurulduı.

Stockholm'de Buluşalım (20.09.2012 14:58)

Butür olayların belgesi olmaz komlo teorisi işletilerek güncel olaylar ve gelişmelerle bazan ğörsel medyaya yansıyan fotoğraflar politik deneyiminizle gerceyi ğün yüzüne çıkara bilirsiniz.bana göre persil vanya pırojesi önce persilvanya masa nedir. kapitalist emperyalist sitem bizim gibi ülkeleri nereden dizayin ediyor petagandan 11 eylül ikiz kule lerini vurdurana kadar çünkü radikal islamın görevi biti ılımlı islamla ortadoyu yönlendirmesine inandığı için türk islam pırojesinin uyğulayıcısı ğüvenilir isim F.ğüleni persilvanya getirerek şefilik oluştu.bana göre mhp nin fotoğraf komplosuda.

T.İ.P.Li (19.09.2012 23:34)

Perincek benzetmesi kimseyi kesmez ulusalcı naziler.Ufuk Uras ı dost düşman herkes bilir herşeyi yakıştırsanızda perincek yaftası elinizde patladı.şaşılası ise sosyalizmden hiç anlamayanların solu kirlettiği gibi sosyalizmide kirletmesidir.haddinizi bilin beyler.sosyalizmle chp yi bağdaştırmak sapla samanı karıştırmaktır.bırakın o bari sizinle kirlenmesin.sosyal demokrat olmayı dahi beceremeyenler birde sosyalizmi dillerine pelezenk etmesinler.siz oturup derdinize yanın...Sosyalist enternasyonelinizde kürt sorununda bakış açınızı gösterdiniz.Yeni faşizm.Kürtlerden sorunun adından da korktunuz

HALİS (19.09.2012 22:36)

''CHP'ye dil uzatan sosyalist olamaz'' yazmış biri. Ne alaka? CHP sosyalist bir parti mi? Güldürmeyiniz lütfen. Kaldı ki CHP devrimci falan da değildir. Darbeci olabilir belki. Proleter devrimciliği ile burjuva devrimciliğini bile beceremeyen bir anlayışı ayırabilmek gerekiyor.

Ufuk Uras haklı olabilir. Baykal nasıl gitti? O çekim nasıl yapıldı? Haluk Koç Oslo görüşmesi belgelerini nasıl ele geçirdi? Yabancı istihbarat servislerinin parmağı olabilir bunda. Ama bunu kanıtlayabilmek lazım tabi. Nasıl yapıldığından ziyade yapılanı eleştirmek lazım.

 

 

Yorumlar:

Yorum Yaz