AKP binasına silahlı saldırı

Ümraniye'de mahalle AKP temsilciliği binanın camına 3 adet kurşun isabet etti.


 
İstanbul Ümraniye AKP Cemil Meriç Mahalle Temsilciliği binasına, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ateş açıldı. Olayda herhangi bir yaralanma ve can kaybı yaşanmazken, binanın camına 3 adet kurşun isabet etti.
 
 
Ümraniye, Cemil Meriç Mahallesi, İstiklal Caddesi üzerinde dün akşam saatlerinde AKP Cemil Meriç Mahalle Temsilciliği'ne kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıyı gerçekleştirenler kaçarken, olay sonucu herhangi yaralanma ve can kaybı yaşanmadı. AKP Mahalle Temsilciliği'nin camına saldırı sonucu 3 adet kurşun isabet etti.
 
Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Binada ve cadde üzerinde inceleme yapan ekipler, kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.
 
"KİMSE KARDEŞLİĞİMİZİ BOZAMAZ"
 
Olayın toplantı sonrası gerçekleştiğini belirten AKP Ümraniye Cemil Meriç Mahalle Teşkilatı Başkanı Nuri İşçi, "Gerekli işlemler yapıldı. Biz davamıza devam ediyoruz. İnadına kardeşlik diyoruz. Kimse kardeşliğimizi bozamaz; her zaman bu kardeşliğimiz devam edecek. Hedefimiz kardeşliğimizin pekişmesidir. Saat 21.30'a doğru periyodik toplantımız vardı. Toplantımız bittikten sonra yapılan bir saldırıdır. Memur arkadaşlarımız gerekli incelemeleri yaptılar" dedi.

Yorumlar:

Yorum Yaz