Görevden alınan il başkanı: Partimizin yanındayız

AKP Çanakkale İl Yönetimi, teşkilatlardaki güçlendirme çalışması nedeniyle genel merkez tarafından görevden alındı


Parti Genel Merkezi teşkilatlardaki güçlendirme çalışması nedeniyle Çanakkale il yönetimini görevden aldı. Görevden alınan İl Başkanı Erdener Can "Her zaman partimizin yanındayız" dedi.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Erdener Can ve yönetim kurulu üyeleri görevden alındı. Görevden alınan İl Başkanı Erdener Can kararın, genel merkez tarafından teşkilatlarda güçlendirilme çalışması kapsamında alındığını söyledi.

KARAR GENEL MERKEZİN

AK Parti Genel Merkezi, partinin Çanakkale il yönetimini dün akşam görevden aldı. Genel Merkez tarafından alınan bu karar AK Parti Çanakkale İl Başkanı Erdener Can'a iletildi. Can, yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek genel merkezin kararını iletip, istifalarını istedi. İstifa dilekçeleri genel merkeze gönderildi.

"HER ZAMAN PARTİMİZİN YANINDAYIZ"

Konuyla ilgili açıklama yapan Erdener Can, "Genel Merkezimizin teşkilatlardaki güçlendirme çalışması doğrultusunda gelen bildirim uyarınca il yönetimimizle istifamızı verdik. Yeni atama yapılana kadar görevimizin başındayız. Bu onurlu görevi bize bahşeden büyüklerimizi şükranlarımızı sunuyoruz. Her zaman partimizin arkasında ve yanındayız" diye konuştu.

Yorumlar:

Yorum Yaz