CHP İstanbul adayı için isim yok, tarif var

CHP İl Başkanı Kaftancıoğlu, partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylarını 19.30'da açıklayacaklarını söylemesine karşın, adayın isminin gizli tutulacağı, yetenek ve kariyerinin açıklanacağı öğrenildi


Ana akım medya internet sitelerinde CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun  CHP'nin İBB adayını bugün 19.30'da açıklayacaklarını son dakika haberini olarak duyurdu.

Mart 2019'da yapılacak Yerel Yönetim Seçimi'nde CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi adayı bugün saat 19.30'da kamuoyuna duyurulacağı haberleri internet  haber portallarında flash haber olarak yer aldı.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Saat 19.30'da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayımızı duyuracağız" dedi.

Kaftancıoğlu'nun bu açıklamasına karşın, CHP'nin genel merkez yönetimi, adayın isminin açıklanmayacağı, nitelikleri ve İstanbul ile ilgili görüşlerinin bilgi olarak basına verileceğini belirtildi.

Bu konuda bir üst düzey yönetici "İstanbul Büyükşehir Belediyesi için belirlenen adayın nasıl biri olacağı tarife edilecek ama isim açıklanmayacak" dedi. (Kazete haber merkezi)

Yorumlar:

Yorum Yaz