Erdoğan'dan Akşener'e provokasyon yorumu: Gelin Hanım'a ders verdiler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize'de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e yapılan provokasyonla ilgili konuştu: AKP' Lideri Akşener için "Daha neler olacak, neler. Bunlar iyi günler" dedi.


AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İYİ Parti Meral Akşener'in İkizdere’de Cengiz İnşaatın taşocağına karşı köylülerin mücadelesine destek verdiği sırada uğradığı sözlü saldırı hakkında konuştu. Erdoğan partisinin Meclis Grup toplantısında yaptığı konuşmada "Rize'deki ders birinci, daha neler olacak neler" ifadelerini kullandı.

Erdoğan, şunları söyledi:

"Gelin hanıma çok ileriye gitmeden bir ders verdiler. Çayeli'nde de gerekeni yaptılar. Trabzon'a geçmeye kalktın, uçağa binip döndün. Daha neler olacak, neler. Bunlar iyi günler. Bu ülkede ahde vefa diye bir şey var. Ahde vefa olmazsa bu millet affetmez"

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 20 Mayıs'ta taş ocağına karşı eylem yapan İşkencedere'deki köylülere destek vermek için Rize'ye gittiği sırada bir grubun tepkisi ile karşılaşmıştı. Tepki gösteren grupla partililer birbirlerinin üzerine yürüyünce gerginlik yaşanmıştı.

 (KAZETE Haber Merkezi)

Yorumlar:

Yorum Yaz