Türkiye'den Katar kraliyet ailesine 8 adet ultra lüks otomobil

Herbiri 300 bin dolara mal olan VIP otomobiller kullanıcının ruh haline göre farklı Mood'lara girebiliyor.Ertex Yönetim Kurulu Başkanı Salih Malkoç, Katar kraliyet ailesi için 8 tane ultra lüks donanımlı VIP otomobil tasarlandıklarını açıklandı.

Ertex Otomotiv, Katar Kraliyet ailesi için 8 adet ultra lüks donanımlı VIP otomobil tasarladı. Yapılan bilgilendirmede; araç başı maliyetinin ortalama 300 bin euro olduğu araçlar, kullanıcının ruh haline göre farklı Mood’lara girebiliyor.

Tasarlanan araçlar, kraliyet ailesi için 8 farklı renkte üretim yaparken, üretimini 3 ay gibi kısa bir sürede tamamladığı kaydedildi. ERTEX OTOMOTİV'E DAİR

Ertex Otomotiv'in 8resmi internet sitesinde yer alan bilgile göre 25 yılı aşkın süredir Türkiye’de faaliyet gösteren Ertex, sektörde Türkiye’nin en tecrübeli firmasıdır. Merkezi Ankara’da bulunan firmanın, İstanbul’da bir şubesi bulunmaktadır. Firma, önümüzdeki dönemde yurtdışı faaliyetlerini geliştirmeyi hedeflemektedir ve bu doğrultuda Rusya, Dubai ve A.B.D.’de şube açılmasına yönelik çalışmalarına devam etmektedir. Merkezinde 70 kişi çalıştıran Ertex ürünlerinin %80’ini kendi bünyesinde entegre bir şekilde üretmektedir.

Ercan Malkoç'un1989 yılında kurduğu Ertex firmasının halen yönetim Serdar Malkoç'un yönetim kurulu başkanlığınıyapmaktadır. Kuruluş, VIP Minibüs sektörünü önce Türkiye sonra bütün dünyaya kazandıran isim olmuştur.

Yorumlar:

Yorum Yaz