Bill Gates, Bodrum'da bir yemeğe 80 bin lira ödedi

Lüks teknesini Süveyş Kanalı'na demirledikten sonra 6 arkadaşıyla Bodum'da bir otelin restoranında yemek yiyen Microsoft’un kurucusu Bill Gates, aynı gece gözlerden ırak yatına geri döndü


Dünyaca ünlü yıldızlar, en zengin iş insanları Türkiye'nin gözde tatil beldesi Bodrum’a gelmeye devam ediyor.

Rus milyarderlerin ardından bu kez de Microsoft’un kurucusu, dünyanın en zenginlerinden Bill Gates, geçtiğimiz günlerde süper lüks yatıyla Muğla'nın Bodrum ilçesine geldi.

146 milyar dolar serveti olan Amerikalı iş insanı Bill Gates’in arkadaşlarıyla çıktığı tekne turunda durağı Bodrum oldu. 

Bodrum'un en pahalı otellerinden Mandarin Oriental içindeki lüks et  restoranda yemek yiyen Bill Gates ve arkadaşları 80 bin lira hesap ödedi.

SÜPER LÜKS YATTA TATİL

Gates, yanındaki altı arkadaşıyla birlikte, Mandarin Oriental'ın içindeki lüks et restoranına gitti.

ZİYARETİNİ GİZLİ TUTTU

ABD'Lİ iş insanı, gözlerden uzak keyifli bir akşam geçirdi. Masayı donatan ekip, kendilerine yemek ziyafeti çekti. Gates ve altı arkadaşı, 80 bin liralık hesap ödedi.

Ziyaretini gizli tutan ve basına yakalanmamayı başaran Gates, ardından mekandan ayrılıp 645 milyon dolarlık süper lüks yatına  geçti. Gates'in teknesinin Süveyş Kanalı yakınlarında olduğu öğrenildi. (Hakan Uç/Sabah)

Yorumlar:

Yorum Yaz