Online alışveriş sitesinde gördüğü botu alabilmek için bebeğini satışa çıkardı

25 yaşındaki anne, henüz bir haftalık bebeğini, alışveriş sitesinden beğendiği bot karşılığında satmak isterken polisin tuzağına düştü.


Rusya'da 25 yaşındaki Luiza Gadzhieva isimli anne,  online alışveriş sitesinde beğendiği botu satın alabilmek için internette henüz  bir haftalık bebeğini satmak isteyince, polis takibine yakalanarak suçüstü yapıldı.

Luiza Gadzhieva beğendiği bir botu almak için çocuğunu satma kararını verdi ve internetten 1 haftalık bebeğini satışa çıkardı. internet üzerinden 4 bin dolara bebeğini satışa çıkaran kadın polis takibine yakaladığını fark etmeyerek kendini alıcı gibi gösteren ekipler ile anlaştıktan sonra bebeği satmak için bir kafede buluştu

Ekipler, kadının şüphelenmemesi için buluşmadan önce hesabına para yatırdı. Kafeye karı koca gibi gelen gizli polisler, anne ile buluştuktan sonra çocuğunu satan anneyi gözaltına aldılar.

Bebeğini satmak isteyen kadın ifadesinde, internette çok güzel bir bot gördüğünü ama parası olmadığı için alamadığını anlatırken, bebeğini satma fikrini ise kız kardeşinin kendisine verdiği söyledi.

Bebeğin sağlık durumu iyi, gözaltında tutulan annenin sorgusu devam ediyor. (AA)

Yorumlar:

Yorum Yaz