Mansur Yavaş, Tik Tok'dan sonra Twitch kanalı açtı: Artık ben de buradayım

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından "Selam chat" notuyla bir video paylaşarak Twitch kanalı açtığını duyurdu. Yavaş, "Artık ben de burada, Twitch'deyim. Buradayım. Çünkü geleceğimize ışık tutan gençlerimizin fikirlerini ve düşüncelerini önemsiyorum" dedi.


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden 'Selam chat' notuyla Twitch kanalı açtığını duyurdu. Paylaştığı video ile “Artık ben de burada, Twitch'deyim” diyen Yavaş, şu ifadelere yer verdi:

"Selam chat. Ben Mansur Yavaş. Artık ben de burada, Twitch'deyim. Buradayım, çünkü geleceğimize ışık tutan gençlerimizin fikirlerini ve düşüncelerini önemsiyorum. Sizlerin sorunlarını dinlemek, birlikte yeni fikirler üretmek için Twitch'deyim. Sizinle beraber birçok yayın yapacak, yeri geldiğinde yayınlarınıza izleyici olarak katılacağım. Şimdiye kadar Ankara'da yaşayan gençler için birçok çalışmaya imza attık. Daha güzel bir Ankara ancak sizlerle mümkün. Öğrenci dostu gençlerin fikirlerini önemseyen bir Ankara'yı gelin. Birlikte oluşturalım."


Mansur Yavaş daha sonra paylaştığı mesajında, Beşiktaş Kültür Merkezi ve Cem Yılmaz'ın da aralarında bulunduğu kurum ve isimlere teşekkür etti. 

Cem Yılmaz, Başkan Yavaş'ın teşekkürünü karşılıksız bırakmadı ve "Rica ederim. Çok naziksiniz ben teşekkür ederim" yanıtınıı verdi. 

Yorumlar:

Yorum Yaz