Cem Yılmaz'dan İmamoğlu'na kutlama: Abi bi konser!

Ünlü sanatçı Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine başlaması nedeniyle Twitterdan bir kutlama mesaj yayınladı.


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu dün mazbatasını alarak göreve başladı. Cem Yılmaz da, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, İmamoğlu'nu tebrik etti.

Ekrem İmamoğlu’nun seçimi kazanmasıyla, İstanbul Büyükşehir Belediyesi 25 yıl aradan el değiştirirken, sosyal medyadan çok sayıda paylaşım yapıldı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz da, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Sayın @ekrem_imamoglu başkanımızı tebrik ediyor, İstanbul için, hepimiz için güzel günler diliyorum. Allah’a şükür belediyeden ‘Abi bir konser’, ‘Abi bizim bir tarla işi vardı’, ‘Abi bizim ruhsat işi ne oldu?’ gibi derdi olan biri değilim ?? hiç olmadım.. Ve bizden çok var. Kolay gelsin başkanım” ifadelerini kullandı.

Sayın @ekrem_imamoglu başkanımızı tebrik ediyor,İstanbul için, hepimiz için güzel günler diliyorum,Allaha şükür belediyeden abi bi konser abi bizim bi tarla işi vardı abi bizim ruhsat işi noldu gibi derdi olan biri değillim:) hiç olmadım..Ve bizden çok var. Kolay gelsin başkanım.

9.502 kişi bunun hakkında konuşuyor
İmamoğlu da Yılmaz’ın bu paylaşımını beğendim diye işaretli.

Yorumlar:

Yorum Yaz