Memet Ali Alabora ile Pınar Öğün sevdalarını değil, evliliklerini bitirdi

2009 yılında nikah masasına oturan Memet Ali Alabora-Pınar Öğün çifti, "Birbirimizi çok sevmeye devam ediyoruz" diyerek Instagram'dan boşandıklarını açıkladılar.


2009 yılında nikah masasına oturan Oyuncular Sendikası'nın kurucusu  sanatçı Memet Ali Alabora ile sanatçı eşi Pınar Öğün  Instagram'dan yayınladıkları ortak açıklama ile boşandıklarını duyurdu. Arkadaş kalma kararı alarak, yollarını ayıran ikili, "Artık evli değiliz. Birbirimizi çok sevmeye devam ediyoruz." şeklinde konuştu

"Artık evli değiliz ama birbirimizi çok seviyoruz"

1999-2002 yılları arasında yayınlanan Meltem Cumbul'la başrolü paylaştığı 'Yılan Hikayesi' adlı dizide "Memoli" lakabıyla ünlenen oyuncu Memet Ali Alabora ile Pınar Öğün, 2009'da Ankara Tren Garı'nda aile bireylerinin katıldığı nikah töreni ile dünya evine girmişti. Bir süredir Galler'de yaşayan çiftten ayrılık haberi geldi.BOŞANDILAR

43 yaşındaki Alabora ile Öğün, yaptıkları ortak açıklama ile evliliklerini sonlandırdıklarını duyurdu. Instagram hesaplarından birlikte çekilen fotoğraflarını paylaşan çift, "Artık evli değiliz. Birbirimizi çok sevmeye devam ediyoruz. (Bu metni beraber yazdık. Bütün gün beraber iş yaptık.)" ifadelerini kullandı.

"ÇOK MUTLU OL"

Pınar Öğün, ardından Alabora'ya, "Çok mutlu ol. Aşk dolu olsun yaşamın ve güzellikler hayatını süslesin canım benim." sözleriyle seslendi.

Oyuncu Pınar Öğün, "Eğreti Gelin, "Türkan" ve "Kapalı Devre" gibi yapımlarda rol almıştı. (Kazete Haber Merkezi)

Yorumlar:

Yorum Yaz