Buz Lazer Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 

İstenmeyen tüylerle mücadelede en etkili yöntem lazer epilasyondur. 1997 yılında FDA onayı alan lazer epilasyon tüm dünyada güvenle uygulanan bir estetik prosedürdür.

07.06.2019
Yazı Boyutu:  
Günümüzde kadınlar kadar erkekler tarafından da yoğun olarak tercih edilmektedir. Lazer epilasyon, FDA onayına sahip cihazlarla uygun dozlarla uygulandığında yan etki riski yok denecek kadar azdır. Yapılan araştırmalar, kişilerin lazer epilasyonda etkinlik, güvenlik, hız ve konforu bir arada aradıklarını göstermiştir. Tüm bu beklentilere cevap veren 
Buz Lazer son yılların en gözde lazer epilasyon yöntemidir.    Etkili…Güvenli…Hızlı…Konforlu Epilasyon

Buz Lazer kullandığı yenilikçi teknolojilerle epilasyona başka bir boyut kazandırmıştır. 10 yıllık bir çalışma sonucu geliştirilen Buz Lazer, lazer epilasyon ağrısını tamamen ortadan kaldırmıştır. Uygulama boyunca cildi -3° C’ye kadar soğutan Patentli ICE teknolojisine sahiptir. Bu gelişmiş soğutma sistemi cildi serinleterek uygulamanın daha konforlu olmasını sağlıyor ve ağrıyı neredeyse tamamen ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda yan etki riskini minimuma düşürerek yanık, leke, iz gibi komplikasyonların oluşumunu önlüyor. Özellikle koyu renkli ciltlerde ve bronz tende yanık oluşması riskini ortadan kaldırdığı için tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanabiliyor. Cilde değdiğinde buz gibi soğuk olan safir uç cildi ferahlattığı için lazer epilasyon seansları hiç olmadığı kadar konforlu oluyor. Yaz aylarında da güvenle uygulanabilmesi bir diğer önemli avantajı. Ciltte adeta soğuk bir masaj hissi ile lazer epilasyon yaptırmak oldukça keyifli olduğundan Buz Lazer son derece popüler.Ütüleme lazer epilasyon tekniğinin yaratıcısı tarafından geliştirilen Buz Lazer de bu patentli tekniği kullanıyor. Cildi tamamen kavrayan geniş başlık ciltte sürekli hareket ettiriliyor. Bu teknikte, saniyede 10 atış yapan yüksek tekrarlama oranı kullanılarak güvenle epilasyon yapılabiliyor. İnce kıllar için gerekli olan yüksek enerji düzeyi yine bu teknik sayesinde son derece güvenle uygulanabiliyor. Geniş uygulama başlığı sayesinde lazer epilasyon seansları yarı yarıya kısalıyor. Bu da yoğun tempodan kendisine zaman ayıramayan kişiler için büyük avantaj.
Bronz tenlerde dahi güvenli, ince kıllarda dahi etkili olan Buz Lazer tüm dünyada kullanılan bir dünya markası. Etkili sonuçları, ağrısız olması, yan etki riskinin oldukça düşük olması, kısa seans süresi ile Buz Lazer tüm diğer lazer epilasyon yöntemleri arasında öne çıkıyor. 

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.Üye OlÜye Girişi