14 yaşındaki kız cinsel, polisten hamile kaldı, doğum yaptı

 

Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırılan kız çocuğu bebek dünyaya getirdi. 'İstismar' şüphesiyle 19 yaşındaki polis gözaltında!

15.04.2017
Yazı Boyutu:  
Amasya’nın Suluova ilçesinde 14 yaşındaki kız çocuğu, karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede doğum yaptı. Başlatılan soruşturmada 19 yaşındaki Ö.Ş. adlı polis ‘istismar’ şüphelisi olarak gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, ailesiyle birlikte yaşayan ortaokul öğrencisi S.D.K. adlı kız çocuğu, karın ağrısı ve şiddetli sancı nedeniyle ilçedeki hastaneye kaldırıldı. Yapılan araştırmada hamile olduğu anlaşılan S.D.K, hastane personeli tarafından alındığı doğum kontrol servisine kaldırıldı. 

POLİS 'CİNSEL İSTİSMAR' ŞÜPHELİSİ OLARAK GÖZALTINA ALINDI

Olayın ardından başlatılan soruşturma kapsamında S.D.K. ile cinsel ilişkiye girdiği tespit edilen 19 yaşındaki Ö.Ş. adlı polis memuru ‘istismar’ şüphelisi olarak Suluova'da gözaltına alındı. 

Amasya Valisi Salih Işık ise, “Olayın öğrenildiği andan itibaren Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü uzmanları tarafından gerekli sosyal, ekonomik ve psikolojik inceleme başlatılmış ve konu hassasiyetle takip edilmektedir" açıklamasında bulundu. (İleri Haber)

Yorumlar

Osman genç

15.04.2017
18 yaşında erkek 13 yaşında kızla sevgili oluyor peşinden kızın babasının evinde bir yıl birlikte kalıyorlar kız acilde doğum yaptı baba ve sevgili tutuklu cezaevine götürülecek. Konu un polisle ne alakası var nasıl haber yapıyosunuz? İnsanların günahını alacaksanz bari 19 yaşında polis olmayacağını öğrenseydiniz

Üye OlÜye Girişi