2 Eylül'den itibaren Ay boşlukta; dikkat!

 

Ay'ın boşluğa düştüğü sürelerde her türlü işin başarızlıkla sonuçlandığına inanılıyor. Bugün saat 19:30 ile 23:07 arasında Ay Oğlak burcunda boşlukta olacak.

02.09.2017
Yazı Boyutu:  
Zodyak’taki turunu 28,5 günde tamamlayan ve her burçta ortalama 2,5 gün kalan Ay’ın, bir Burçtan bir başka burca geçerken, açısız kalarak diğer gezegenlerle ilişki kuramaması, yalnız kalması “boşlukta kalma hali” olarak nitelendirilir.

Ay'ın boşlukta olduğu zamanlar bir nevi boş işler zamanıdır. Çünkü Ay boşlukta olduğunda duraklama dönemine girilir. Her türlü işler askıda ve havada kalır. Eğer işlerinizin havada kalmasını istemiyorsanız bu tarihleri not almalısınız. İşte Eylül ayının Ay boşlukta takvimi...

Ay’ın boşlukta olması demek; Ay’ın bir burçtan başka bir burca geçerken hiç bir gezegenle kontak kurmaması anlamına gelir. Ay’ın boşlukta olduğu zamanlar ve saatler, aslında bir nevi boş işler zamanıdır arkadaşlar. 

Yeni hiç bir işe, projeye veya ilişkiye başlamak için uygun değildir. Girişilen tüm işler her türlü askıda ve havada kalır çünkü. Bir şeyin sonuçsuz kalması, sürüncemede kalması anlamına gelir. Duraklama dönemi gibidir… Sanki her şey birden durur, işler yürümez, geçici bir tıkanıklık durumu oluşur. Bir şeylerin sonuçsuz kalması gibidir.

Yeni hiç bir işe, projeye veya ilişkiye başlamak için uygun değildir. Girişilen tüm işler her türlü askıda ve havada kalır çünkü. Bir şeyin sonuçsuz kalması, sürüncemede kalması anlamına gelir. Duraklama dönemi gibidir... Sanki her şey birden durur, işler yürümez, geçici bir tıkanıklık durumu oluşur. Bir şeylerin sonuçsuz kalması gibidir.

Ay ilk kontağını kurduğu anda bu durum düzelmeye başlar. Eğer somut sonuçlar elde etmek istediğiniz girişimleriniz var ise Ay’ın boşlukta olduğu zamanlardan kaçınmanız gerekmektedir. Bir şeyin az yankı uyandırması ses getirmemesi gibidir. Bu yüzden ses getirmesini istediğiniz konular için Ay boşluğa dikkat!

Normal rutinde devam ettiğiniz işleri devam ettirebilirsiniz. Ama yeni işlere başlarken dikkatli olun, hatta başlamayın. Organize olmak zorlaşır, çok çabuk dağılabiliriz. Ana, esas konulardan uzaklaşabiliriz, dikkatimiz dağılır sürekli. Elinizdeki işleri düzenleyin, tasnif edin, eksikleri tespit edin.

Ay ilk kontağını kurduğu anda bu durum düzelmeye başlar. Eğer somut sonuçlar elde etmek istediğiniz girişimleriniz var ise Ay'ın boşlukta olduğu zamanlardan kaçınmanız gerekmektedir. Bir şeyin az yankı uyandırması ses getirmemesi gibidir. Bu yüzden ses getirmesini istediğiniz konular için Ay boşluğa dikkat!

Bu zamanlar uyku ile uyanıklık arasında gibidir ruh hali. Program yapacağım diye diretmeyin, akışa bırakın biraz hayatı. Diretmeyin bir şeyler illa olsun diye. Aslında rahatlama ve gevşeme zamanıdır. Bu yüzden sizi rahatlatacak gevşetecek şeyler yapın.

Önünüze bakın, hazırlık yapın, İhtiyaçlarınızı tespit edin. Planlar yapın. Ay boşluktan çıkınca da harekete geçin. Sosyalleşin, arkadaşlarla bol bol geyik yapın, oyunlar oynayın, dişe dokunmayan işler yapın. Çünkü boş işler zamanıdır. Ay’ın boşlukta olduğu anlar ruhsal çalışmalar yapmak, meditasyon yapmak, içe dönmek için evrenin 10 numara 5 yıldız zamanıdır.

Aşağıda Eylül ayında Ay'ın boşlukta olacağı zamanları bulabilirsiniz:

2 Eylül Cumartesi 19:30 ile 23:07 arasında Ay Oğlak burcunda boşlukta
5 Eylül Salı 08:16 ile 08:29 arasında Kova burcunda boşlukta
6 Eylül Çarşamba 03:29 ile 7 Eylül Perşembe arasında Balık burcunda boşlukta
9 Eylül 18:53 Cumartesi 19:23 arasında Koç burcunda boşlukta
11 Eylül Pazartesi 03:55 ile 22:30 arası Boğa burcunda boşlukta
13 Eylül Çarşamba 21:36 ile 14 Eylül Perşembe 01:13 arasında İkizler burcunda boşlukta
16 Eylül Cumartesi 00:24 ile 04:09 arası Yengeç burcunda boşlukta
18 Eylül Pazartesi 03:55 ile 07:53 arasında Aslan burcunda boşlukta
20 Eylül Çarşamba 08:31 ile 13:07 arasında Başak burcunda boşlukta
22 Eylül Cuma 16:05 ile 20:41 arasında Terazi burcunda boşlukta
24 Eylül Pazar 10:33 25 Eylül Pazartesi 07:02 arasında Akrep burcunda boşlukta
27 Eylül Çarşamba 14:09 ile 19:25 arasında Yay burcunda boşlukta
30 Eylül Cumartesi 03:43 ile 07:41 arasında Oğlak burcunda boşlukta

Üye OlÜye Girişi