AB Bakanından Fatma Şahine Bacım

 

Egemen Bağıştan Şahine Eşi güçlü bir iş kadını olan Peygamberin ümmeti kadın.. twit atı

15.01.2013
Yazı Boyutu:  

 

Twitter'i ençok kullanan bakanlardan  Egemen Bağış, bakanlıklararasında AB Bakanlığından sonra kadın oranı açısından yüzde 31 ile kendi bakanlığının ikinci sırada yer aldığını iddia eden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'i "Eşi güçlü bir iş kadını olan Peygamberin ümmeti kadın istihdamında çok daha iyi olmalı. @FatmaSahin_ASPB bacımın çabalarını destekliyorum" diye kutladı.
 
 
Fatma Şahin'in bugün twitleri arasında 'Kadın olarak pozitif ayrımcılık yapın gibi bir beklentimiz yok. Potansiyelimizle geldiğimiz noktayı zaten hak ediyoruz',  "Yaşam tarzımız, partilerimiz farklı olabilir. Olmazlarımızı azaltıp olurlarımızı çoğaltmalı, olumlu yaklaşımlar geliştirmeliyiz.", gibi mesajlar dikkat çekti.
 
Şahin'in"Bakanlıklar arasında AB Bakanlığından sonra kadın oranı açısından %41'le 2. sıradayız. Amacımız onu hızla geçmek" mesajı ise @Egemen_Bagis, Eşi güçlü bir iş kadını olan Peygamberin ümmeti kadın istihdamında çok daha iyi olmalı. @FatmaSahin_ASPB bacımın çabalarını destekliyorum." karşılığını verdi.
 

Üye OlÜye Girişi