'Aile Bakanı Kaya, eşinin cebinden ByLock çıkınca boşandı!'

 

Gazeteci İsmail Küçükkaya ve avukat Fidel Okan'ın gündeme bomba gibi düşen iddiasına göre; MİT, eşinin cep telefonuna ByLock yüklediğini Bakan Sayan'a bildirince Aile bakanı kocasını boşadı

16.10.2017
Yazı Boyutu:  
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın MİT tarafından gönderilen Bylock listelerinde eşinin telefonuna ByLock yüklediğinin ortaya çıkması üzerine boşandığı iddia edildi.

Gazeteci İsmail Küçükkaya ve avukat Fidel Okan'dan gündeme bomba gibi düşecek bir iddia geldi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın eşinin telefonuna ByLock yüklediği öne sürüldü.

Cumhuriyet'in haberine göre,T tarafından gönderilen Bylock listelerinde Bakan'ın eşine ait telefonun da bulunduğu bildirildi. Kaya’nın, bu istihbaratın ardından eşinden hemen boşandığı da gelen iddialar arasında.

Ankara'dan gündem değiştirecek bir iddia geldi. FOX Haber'de İsmail Küçükkaya tarafından da dillendirilen iddiaya göre Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın eşinin telefonuna Bylock yüklediği ortaya çıktı.

 MİT tarafından gönderilen "Bylock" listelerinde Bakan'ın eşine ait telefonun da bulunduğu bildirildi. Kaya’nın, bu istihbaratın ardından eşinden hemen boşandığı da gelen iddialar arasında.

Üye OlÜye Girişi