AKP, 'T A M A M' Twitlerini de FETÖ ve PKK'ya bağladı

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Millet tamam derse çekiliriz' açıklaması sonrası Twitter'da 1.5 milyon kişi 'T A M A M' mesajı atarken, AKP mesaj atanları FETÖ üyesi olmakla suçladı

09.05.2018
Yazı Boyutu:  
AKP Sözcüsü Mahir Ünal, Twitter yüzbinlerce kişinin atığı "T A M A M" mesajını hedef aldı.


Yaklaşık 1 buçuk milyon paylaşımın yapılmasının ardından Ünal Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımıza FETÖ’nün, PKK’nın ve küresel efendilerinin neden düşman olduğunu biliyoruz. Mesela Twitter’da TAMAM başlığını ele alalım twitlerin çoğu FETÖ’ nün ve PKK’nın etkin olduğu ülkelerden atılıyor. Çoğu bot hesaplar. Yunanistan’ı da anlayabiliriz. Ya içerdekiler” ifadelerini paylaştı.

Ünal devamında ise şunları söyledi:

“Muhalefeti itham altında bırakmak gibi bir kastım asla söz konusu olamaz ama muhalefetin Cumhurbaşkanımıza düşmanca saldıran Türkiye karşıtı güçlerle dilini, söylemini ayrıştırması gerekmez mi? Sandığın ne anlama geldiğini anlamayan klavye kahramanları, 24 Haziran gecesi görüşürüz.”Şamil Tayyar da Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Çok sayıda ülkeden bot hesaplarla algı operasyonu yapıyorlar. FETÖ'den PKK'ya terör örgütlerinden espiyonaj örgütlerine, ihanet şebekelerinden uluslararası işbirlikçilerine, Erdoğan düşmanlarından marjinal tüm gruplara tüm unsurlar el ele vermiş. İnadına DEVAM” diye yazdı.


(Birgun)

Üye OlÜye Girişi