Akşener'in partisinin yeni sloganı belli oldu

 

Akşener'i destekleyen sosyal medya kullanıcıları merkezde birlik, ülkede dirlik sloganını binlerce kez paylaştı.

05.08.2017
Yazı Boyutu:  
Milliyetçi Hareket Partisi muhalif kanadının sembol ismi haline gelen Meral Akşener son yaşanan olayların ardından MHP ile ilişkisini kestiğini ve yeni parti kurma çalışmalarına başladığını açıklamıştı. Yeni partinin vitrininde ise Ümit Özdağ, Yusuf Halaçoğlu gibi isimler yer alıyor.

Meral Akşener'i destekleyen sosyal medya kullanıcıları merkezde birlik, ülkede dirlik sloganını binlerce kez paylaştı.

 Daha önce Ümit Özdağ MHP'nin alternatifi bir parti kurmuyoruz diyerek Türkiye'de yaşayan tüm kesimler ile birlikte hareket edeceklerini açıklamıştı. Sloganda ona göre belirlendi sağcı solcu vb ayırımlar yapılmadan herkes kucaklanacak ve kimse ötekeleştirilmeyecek.

AKŞENER EVİNİ TAŞIYOR

Partinin kurucular kurulunun program ve tüzük çalışması ise devam ediyor. Bu arada yeni partiye genel başkan olması beklenen Meral Akşener de İstanbul'dan Ankara'ya taşınıyor. Akşener için Ankara'da ev bakılırken, parti genel merkezi olacak bina arayışı da sürüyor.
ALPASLAN TÜRKEŞ'İN TORUNU AKŞENER'E  DESTEĞİNİ ÇEKTİ

Öteyandan MHP'de bazı il ve ilçe teşkilatlarında istifalar devam ederken daha önce Meral Akşener'i desteklediği bilen Başbuğ Alparslan Türkeş dede ocağında kaldı.

 MHP'den istifam etmem, Ülkücü Hareket dışında herhangi bir oluşumun parçası olmam veya desteklemem mümkün değildir.Üye OlÜye Girişi