Annesini ipte asılı buldu

 

Kendini tavana asarak canına kıyan kadının cesedini ilk oğlu gördü

23.05.2014
Yazı Boyutu:  
 
 
Konya'da özel hastanede çalışan Arife Kılıç, kendini yatak odasının tavanına iple asarak intihar etti. Kadının cesedini okuldan dönen çocuğu buldu.
 
 
 
 
 
Konya'da özel bir hastanede işçi olarak çalışan 35 yaşındaki Arife Kılıç, kendini yatak odasının tavanına iple asarak yaşamına son verdi. İntihar eden Kılıç'ın ipte sallanan cansız bedenini, okuldan eve gelen kızı 10 yaşındaki M.K. görünce sinir krizleri geçirdi.
 
EVE İLK GİRİŞİNDE ANNESİNİ GÖREMEDİ
 
Olay, bugün saat 16.30 sıralarında merkez Selçuklu İlçesi Kılıçaslan Mahallesi Adakale Caddesi'ndeki evde meydana geldi. İlkokul 4'üncü sınıf öğrencisi M.K., okuldan eve geldi. Okulda eve dönen M.K., annesini göremedi.
 
ŞOKU YATAK ODASINDA YAŞADI
 
Yatak odasına girdiğinde annesi Arife Kılıç'ı tavana bağlı ipte asılı bulan M.K., çığlıklar atmaya başladı. Telefonla inşaat işçisi olan babası Mustafa Kılıç'ı arayan küçük kızın çığlıklarını duyup gelen komşuları, sağlık ekiplerine haber verdi.
 
CESEDİ BABA İPTEN İNDİRDİ
 
Hemen eve gelen Mustafa Kılıç ve komşuları talihsiz kadını ipten indirdi. Bu sırada gelen sağlık görevlileri  Arife Kılıç'ın öldüğünü belirledi. Arife Kılıç'ın cesedi morga götürülürken hıçkırıklara boğulan küçük kızı komşuları "Annen ambulansta, tedaviye götürülüyor" diyerek sakinleştirmeye çalıştı.
 
Arife ve Mustafa Kılıç çiftinin 4 yıl önce boşandığı, daha sona birleştikleri ve bir gün önce de yeniden nikah yaptıkları öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
 
 
 
 

Üye OlÜye Girişi