Ayakkabı sektörü İzmir de buluşuyor

 

Ayakkabı Yaz 2010 / 27. İzmir Ayakkabı, Çanta, ve Aksesuarları Fuarı 21-24 Ocak da düzenleniyor

02.01.2010
Yazı Boyutu:  

İzmir’in 2010 yılındaki ilk fuarı, Ayakkabı Yaz 2010 / 27. İzmir Ayakkabı, 2_eko_ayakkabi_fuari.JPGÇanta, ve Aksesuarları Fuarı olacak. Ayakkabı Yaz  21-24  Ocak 2010 tarihleri arasında, Uluslar arası İzmir Fuar Alanı’nda gerçekleştirilecek.

2010 yılı ayakkabı modasına, İzmir yön verecek. 21-24 Ocak 2010 tarihleri arasında düzenlenecek Ayakkabı-Yaz Fuarı, 2010 yazının ayakkabı modelleri vitrinlerden önce İzmir’deki ihtisas fuarında  sergilenecek.

Sadece profesyonel ziyaretçiye açık olacak, Ayakkabı /Yaz 2010’da kadın-erkek, çocuk ve spor ayakkabı modelleri ile terlik, çanta, bavul, cüzdan ve kemer tasarımları, sektörel dernek ve kuruluşlar ile sektörel yayınları yer alacak.

Düzenlenecek defile programları ayakkabı yaz modasını podyuma taşırken; fuara Türkiye ayakkabı üretiminin yüzde 30’unu gerçekleştiren İzmirli ayakkabıcılarının yanısıra İstanbul, Gaziantep, Bursa, Konya, Denizli, Ankara, Manisa, Hatay, Antalya, Isparta, Adana, Adapazarı ve diğer illerden gelecek üretici firmalar katılacak.

Bu yılki fuar, yapılan alım heyeti çalışmalarıyla da dikkat çekecek. Ayakkabı Yaz 2010, Avrupa ülkelerinin yanısıra Azerbaycan, İran ve Mısır’dan gelecek alım heyetleriyle dikkat çekecek.

İZFAŞ Genel Müdürü Doğan İşleyen, “Amacımız Türk ayakkabı üreticilerini yeni dış pazarlarla tanıştırmak, ülkemiz ayakkabı ihracatına katkı koymak.  Fuarı ziyaret edecek alım heyetlerinin ulaşım ve konaklama masraflarını İZFAŞ olarak üstlendik. Ayakkabı Yaz 2010, bu yıl İzmir’de düzenlenen ilk fuar olmasının yanısıra ayakkabı sektörüne hem iç, hem de dış ticaret bağlantısı sağlayan bir fuar olacak” dedi. 


Üye OlÜye Girişi