Banyoda ölü bulunan Lale Bayram'ın boşandığı eşine cinayetten gözaltı

 

Sultanbeyli'de evinin banyosunda ölü olarak bulunan #LaleBayram'ın (25) bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Katil zanlısı olarak eski kocası ile arkadaşı gözaltına alındı.

24.03.2020
Yazı Boyutu:  
Polis cinayet şüphelisi olarak Lale Bayram'ın boşandığı eşi Yasin A. ile arkadaşı Servet K.'yı gözaltına aldı.

Yakınlarının bir süredir ulaşmaya çalıştığı 25 yaşındaki Lale Bayram  21 Mart gecesi tek başına yaşadığı İstanbul Sultanbeyli'de evinin banyosunda ölü bulundu. Kısa süre önce Yasin A'dan ayrılan  kadının bedeninde morluklar görülürken; ölüm sebebi, polis ekipleri tarafından araştırıldı ve cinayet sonucuna varıldı. Yakın zamanda eşinden boşanan kadının kesin ölüm sebebi otopsi sonucunda belli olacak. 

Polis ekipleri Ahmet Yesevi Mahallesi, Gümüşdere Sokak'ta bulunan dört katlı bina ve çevresinde geniş güvenlik önlemi alırken olay yeri inceleme polisleri cansız beden ve çevresinde cinayet şüphesinden dolayı detaylı inceleme yaptı.

HABERİ ALAN AİLE, SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Gece 00.30 sıralarında Sultanbeyli ilçesi, Ahmet Yesevi Mahallesi, Gümüşdere Sokak'ta bulunan dört katlı binanın giriş katındaki dairede yaşayan 25 yaşındaki Lale Bayram, yakınlarının telefonlarına cevap vermedi. Genç kadın, çalan kapıyı da açmayınca polise haber verildi. Kısa süre önce eşinden ayrıldığı öğrenilen genç kadının çalıştığı ve tek başına yaşadığı öğrenilirken ihbar üzerine belirtilen adrese gelen polis ekiplerinin de çağrılarına cevapsız kalan Bayram için şüphelenen yakınları kapının açılmasını isteğiyle ortala çıkan 25 yaşındaki Lale Bayram cinayetiyle ilgili  soruşturmanın derinleştirilmesi üzerine genç kadının bir süre önce boşandığı  eşi Lale Bayram ile arkadaşı Servet K' şüpheli olarak gözaltına alındı. (Foto:kazete/kolaj- Twitter)

Üye OlÜye Girişi