Bayraklı'nın kadınları Birinci lig için mücadele ediyor

 

Geçtiğimiz sezon tarihinde ilk kez kadınlar 2. liginde oynayan Bayraklı Belediyesi Kadın Basketbol Takımında bu yıl hedef 1. Lig’e çıkmak.

01.11.2016
Yazı Boyutu:  
İlk yıl oynadığı pozitif basketbolla herkesin beğenisinin kazanan ve play-offlara katılmaya hak kazanan Bayraklı Belediyesi Kadın Basketbol takımı bu yıl aynı başarıyı tekrarlayıp bir üst lig’e çıkmak için vites yükseltti.   

Bayraklı Belediyesi Kadın Basketbol Takımı bu yıl ikinci kez 2. ligde mücadele ediyor. İlk yılında Play– Off oynama hakkı kazanan Bayraklı’nın perilerinde bu sezon hedef grubunda şampiyon olup birinci lige yükselmek. Bayraklı Belediyesi Kadın Basketbol takımı sezon başlamadan önce Becker Spor Kulübünden Şirin Altuntabaklı, Arzu Akay, Büşra Kırsakal ile Urla Gençlik Spor Kulübünden Pelin Çam’ı transfer etti. 

Türkiye Basketbol Federasyonu Kadınlar kategorisinde 2. Grupta mücadele edecek kadın basketçiler, Akdeniz Üniversitesi, Alanya Belediyesi, Antalya’nın Yıldızları, Basketbolu Destekleyenler GSK, 7 Sanat EKGSK, Gölhisar Cumhuriyet Gençlik, Denizli Basketbol, İzmir Büyükşehir Belediyespor, Menemen Belediyespor ile zorlu maçlar oynayacak.

(Onur Çakır/ Bayraklı-Basın)


Üye OlÜye Girişi