Bergüzar Korel: Artık dizilerde oynamayacağım

 

15 yıl aradan sonra ek kişilik "Girls and Boys" oyunuyla tiyatro sahnesine dönen Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, TV setlerine tamamen veda ettiğini söyledi.

30.03.2019
Yazı Boyutu:  
Bugüne kadar "Binbir Gece", "Karadayı", "Vatanım Sensin" gibi reyting rekortmeni birçok dizide başrolü üstlenen, "Bir Aşk İki Hayat" adlı filmi halen vizyonda olan Bergüzar Korel, şimdi de tiyatroseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

TEK KİŞİLİK TIZLAR VE OĞLANLAR OYUNUNDA SAHNE ALACAK

Craft Tiyatro ailesine katılan oyuncu, yeni sezonda yönetmenliğini İbrahim Çiçek'in üstlendiği, tek kişilik "Girls and Boys" (Kızlar ve Oğlanlar) oyunuyla sahnedeki yerini alacak.

15 yıl aradan sonra tiyatroya dönüş yapan ve çok heyecanlı olduğu öğrenilen Bergüzar Korel, oyunda uçak yolculuğu sırasında tanıdığı eşini ilk başta sevmeyen ama sonrasında ona delice âşık olan iki çocuklu bir kadını canlandıracak. Bergüzar Korel, okuma provalarına şimdiden başladı

ARTIK TV SETLERİNE DÖNMEYECEĞİM

Yaklaşık 15 yıl sonra tiyatro sahnesine döneceği için heyecanlı olduğunu belirten Bergüzar Korel, “Tiyatroya dönmek harika bir şey. Tek kişilik bir oyunda sahne alacağım. Dizi setleri beni çok yordu, dönmeyeceğim. Bu şekilde hayatımdan çok memnunum. Aileme, arkadaşlarıma zaman ayırabiliyorum” şeklinde konuştu. (Hürriyet)


Üye OlÜye Girişi