Berlusconi'nin sex partilerini ifşa eden kadın zehirlendi

 

İtalya eski başbakanı Berlusconi'nin cinsel içerikli partilerini ifşa eden genç modelin ani ölümünde cinayet şüphesi araştırılıyor.

23.03.2019
Yazı Boyutu:  
İtalya eski başbakanı Silvio Berlusconi'nin, cinsel içerikli partilerini mahkemede  açıklayan Fas asıllı model İmane Fadil, şiddetli karın ağrısı ve şişkinlik nedeniyle kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdiŞiddetli karın ağrısıyla hastaneye giden genç model, 29 Ocak'ta kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirmişti. Milano Savcılığı, Fas asıllı modelin ölümüyle ilgili olarak cinayet şüphesiyle soruşturma açtı.

İtalya eski başbakanı Berlusconi'nin cinsel içerikli partilerini, mahkemede ifşa eden 34 yaşındaki Fas asıllı model İmane Fadil, kendisininde davet edildiği 'bunga bunga' isimli partilere dair bir kitap çıkarmayı düşünüyordu.İmane Fadil, hastanede tedavi gördüğü süreçte, ailesine ve yakınlarına zehirlenmiş olabileceğini söylemişti.

Fadil, ölmeden önce verdiği bir röportajda Berlusconi'nin evindeki cinsel içerikli partileri, ''onlarca kadının katıldığı bir çeşit tarikat'' olarak yorumlamıştı.Savcı Francesco Greco, talihsiz modelin zehirlenerek öldürüldüğü ihtimali üzerinde dururken, son günlerinde büyük eziyet çektiğini ve hastane kayıtlarında birtakım anormalliklere rastlandığını belirtti. (haberler.com)

Üye OlÜye Girişi