Bir katılımla CHP'yi birinci parti yaptı

 

AK Parti'den istifa eden Mehmet Duman'ın katılımı ile CHP Döşemealtı Belediye Meclisi'nde en çok üyesi bulunan parti durumuna geldi.

20.05.2019
Yazı Boyutu:  
Antalya Döşemealtı Belediyesi meclis üyesi AK Partili Mehmet Duman, partisinden istifa ederek Cumhuriyet Halk Partisi’ne katıldı. Bu katılımla CHP’nin meclisteki üye sayısı 12’ye yükseldi. Belediye meclisinde AK Parti’nin 11, MHP’nin ise 2 meclis üyesi bulunuyor.

31 Mart Yerel Seçimlerinde AK Parti’den Döşemealtı Belediyesi meclis üyesi seçilen Mehmet Duman, istifa ederek CHP’ye katıldığını açıkladı. “Hizmet yarışına bundan sonra CHP’de devam edeceğini” söyleyen Mehmet Duman, “Amacım ilçeme daha fazla hizmet edebilmek. Bu düşüncelerle oy veren veya vermeyen herkesin meclis üyesi olacağımdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Mehmet Duman'ın Cumhuriyet Halk Partisi'ne katılmasından dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Mehmet Duman, Döşemealtı Belediyesi'nde Başkan Turgay Genç'in A takımında yer alacak ve başkan yardımcısı olarak görev yapacak.


Üye OlÜye Girişi