BM toplantısında Ivanka Trump rüzgarı esti

 

ABD Başkanı Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump dün, New York'taki BM Genel Kurulu'na katıldı. Trump'ın kıyafeti Birleşmiş Milletler toplantısana damga vurdu.

24.09.2019
Yazı Boyutu:  
ABD Başkanı Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump, haftasonu Roma’da arkadaşının düğününe katıldı. Davette giydiği kıyafetle Meghan Markle’ı dahi sönük bırakan Ivanka, dün de Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu’nda tüm bakışların üzerine toplanmasına neden oldu.

37 yaşındaki İvanka Trump, New York’taki BM Genel Kurulu’na, Prada markasına ait, 2130 dolarlık (12 bin 170 tl), yüksek bel, çiçek motifli şık bir beyaz etek ve üzerine de sade bir mavi gömlek kombini ile gitti. Yüksek ökçe siyah stilettolarıyla oldukça hoş bir görünüm elde eden Trump, konuşma yapmaya giderken verdiği görüntü ile bakışları üzerine topladı.

Babası ile birlikte iklim zirvesine katılan Ivanka, sahneye çıkarken tüm basın da Trump’ı çekmekle meşguldü. Zira Ivanka Trump’ın sütyen takmaması, göğüs uçlarının gömlekten görünmesine neden oldu ve bu görüntüsü yurtdışında pek çok basının manşetinde yer aldı… (Sözcü)

Üye OlÜye Girişi