Bu nasıl sevgi: Kaçırdığı kızı bıçaklayarak öldürdü

 

32 yaşındaki adam, bir yıl önce kaçırdığı 17 yaşındaki kızın 6 ay sonra baba evine dönmesinden sonra dün pazar yerinde 6 bıçak darbesiyle öldürdü

30.07.2017
Yazı Boyutu:  
Tokat Erbaa'da, annesi ve babasıyla pazara giden 17 yaşındaki Ayşe Meşe ayrıldığı eski sevgilisi 32 yaşındaki Sinan Ç.'nin bıçaklı saldırısına uğradı. Karnından ve göğsünden defalarca bıçaklanan Ayşe Meşe olay yerinden hayatını kaybetti. 

Sinan Ç.,'nin kızına yardım etmeye çalışan baba A.O.M'yi de karnından bıçaklayıp yaraladığı öğrenildi. Sinan Ç.'nin yaklaşık 1 yıl önce öldürdüğü A.M'yi kaçırdığı, daha sonra ayrıldıkları öğrenildi.

İHA'nın haberine göre Olay saat 11.00 sıralarında ilçeye 40 kilometre uzaklıktaki Gökal Kasabası'nda meydana geldi. Saniye ve Ali Osman çiftinin iki çocuğundan biri olan Ayşe Meşe bir yıl önce Sinan Ç. tarafından kaçırıldı. Altı ay önce baba evine dönen Ayşe Meşe, bugün annesi ve babasıyla birlikte kasabada kurulan pazara gitti. Ayşe Meşe'nin baba evine dönmesini hazmedemeyen Sinan Ç. de onları takip etti.
Aile alışveriş yaparken yanlarına yaklaşan Sinan Ç., bıçakla Ayşe Meşe ve onu korumaya çalışan babası Ali Osman Meşe'yi yaraladıktan sonra kaçtı. Vücuduna aldığı 6 bıçak darbesiyle ağır yaralanan Ayşe Meşe olay yerinde ölürken, yaralı baba Ali Osman Meşe de ambulansla Erbaa Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı. Kızı Ayşe'nin öldürülmesine ve eşi Ali Osman'ın yaralanmasına tanık olan Saniye Meşe, gözyaşı döktü.

Saldırgan Sinan Ç., bir süre sonra jandarmaya teslim olurken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


Üye OlÜye Girişi