''Çalışan kadın gözü doymamış erkek demektir''

 

Sosyal Doku Vakfı kurucusu Nureddin Yıldız'ın çalışan kadınlara yönelttiği fuhuş suçlaması Akit gazetesinin manşetine çıktı.

05.12.2014
Yazı Boyutu:  
 
Sosyal Doku Vakfı kurucusu Nureddin Yıldız'ın  çalışan kadınlara yönelttiği fuhuş suçlaması Akit gazetesinin manşetine çıktı.
 
 
Akit'in internet sitesinde yayınlanan vaaz videosunda çalışan kadınlar için fuhuş suçlamasında bulunuldu.
 
Sosyal Doku Vakfı kurucusu Nureddin Yıldız'ın  çalışan kadınlara yönelttiği fuhuş suçlaması Akit gazetesinin manşetine çıktı. Yıldız, "Kadın çalışınca ‘Ümmet' neler kaybeder?" başlığı ile yayınlanan videoda çalışan kadınlar için inanılmaz hakaretlerde bulundu...
 
Akit'in internet sitesinde yayınlanan videoda vaaz veren Nurettin Yıldız, çalışan kadınların erkekleri doyumsuz hale getirdiğini ve "ümmete zarar" verdiğini söyledi. Çalışan kadınlar için "erkeği ile ilişkisinde kadınlığı arızalıdır" diyen Yıldız bir kadının çalışmayı tecih ederek fuhuşa hazırlık yapmış oldığunu iddia etti.
 
 "HER ÇALIŞAN KADIN GÖZÜ DOYMAMIŞ ERKEK DEMEKTİR!"
 
Her çalışan kadın, gözü doymamış erkek demektir. Çalışan kadın ya evlenmeyi erteleyerek erkeklerin evlilik sürecini baltalıyor ya da evli olduğu halde çalıştığı için yorgunluğu ve vakit darlığı nedeniyle erkeği ile ilişkisinde kadınlığı arızalıdır. Kadınlığı arızalı olduğu için erkeğin gözü açtır. O evinde erkeğini eksik bırkaıyor erkeği de iş yerinde bir başka kadına tasallut oluyor. Böyle fuhuş değil ama fuhuşa hazırlık yapan sürece destek oluyor. Ayrıca çalışan kadın doğurmayan ya da az doğuran kadın demektir. Yani benim ümmetim zarar gördü.

Yorumlar

fatma

04.08.2015
Haklı, yalan mı yani, yaşayanlar iyi bilir.

Üye OlÜye Girişi