Çat kapı yeni yıl ziyareti

 

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ 2010 yılına çat kapı ev ziyaretleriyle girdi, kahvehanede bilado oynadı

01.01.2010
Yazı Boyutu:  

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ 2010 yılına çat kapı ev 1_yy_bayrakli.JPGziyaretleriyle girdi. Çaldığı her evin kapısından tanrı misafiri olarak giren Başkan Karabağ ve eşi Bahriye Hanımı karşılarında gören ev halkı şaşkınlıklarını gizleyemedi. Yeni yılda sağlık, mutluluk ve bol kazanç dileyen Başkan Hasan Karabağ halkın arasında yeni bir yılı karşılamanın başka bir mutluluk olduğunu dile getirdi.

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ 2010’a ev ziyaretleriyle girdi. Başkan Hasan Karabağ işe Bahriye Hanımla beraber çat kapı ziyaretlerde bulundu. Bayraklı’nın çeşitli mahallelerindeki evlerin zilini çalan Başkan Karabağ’ı karşılarında gören ev halkı şaşkınlıklarını gizleyemedi. 35 yıldır Bayraklı Nafiz Gürman’da yaşayan Konyalı Oral ailesini ziyaret eden Başkan Hasan Karabağ’ı evinde ağırlamanın şaşkınlığını yaşayan aile reisi Kadir Oral, “Daha önce belediye başkanı bırakın ev ziyaretini evimize yakın bir sokaktan dahi geçmemişti. Tanrı misafiri başkanımızı ağırlamaktan mutluluk duyduk” dedi. Ev ziyaretlerinde kendisine sunulan ikramları da geri çevirmeyen Başkan Hasan Karabağ eşi Bahriye Hanımla beraber gece geç saatlere kadar ziyaretlerini sürdürdü. 

KAHVEHANEDE BİLARDO OYNADI
1_yy_bilardo.JPGEv ziyaretleri sırasında yol üzerinde birçok esnafa da uğrayan Başkan Karabağ; Refik Şevket İnce Mahallesi’nde bir kahveyi ziyaret etti. Kahvede oyun oynayan mahalle halkıyla sohbet ederek yeni yıllarını kutlayan Başkan Hasan Karabağ gençlerle bir süre bilardo oynadı ve şakalaştı.

2010 BARIŞ VE SEVGİ YILI OLSUN
2010 yılının halkın sıkıntılarına çözüm bulabildiği, sevginin ve barışın yılı olması dileğinde bulunan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ; “ Küçük bir Anadolu’nun başkanıyım. Her zaman ilçemin yaşayanlarıyla iç içeyim. Bölgem insanının 2009 yılında yaşadığı sıkıntılar, memleketimin sıkıntıları. Diliyorum ki; 2010 yılı tüm bu sıkıntıların ortadan kalktığı, sevgi ve barışın hakim olduğu bir yıl olur" diye konuştu.

Yalnız yaşayan yaşlıları da ziyaret eden Başkan Karabağ ve Eşi, girdiği evlere çeşitli hediyeler verdi. Vatandaşla uzun sohbetler etti ve 2010 yılını da Bayraklı halkıyla birlikte karşıladı.


Üye OlÜye Girişi