Cesedi otelin su deposunda bulundu

 

Haftalardır cesetli su içen otelin müşterileri tam bir şok yaşadı

23.02.2013
Yazı Boyutu:  

 

Üç haftadan beri aranan  21 yaşındaki üniversite öğrencisi kızın cesedi 5 yıldızlı bir otelin su deposunda, suyun basınçsız ve kirli aktığı şikayetleri üzerine tesadüfen bulundu. Kamera kayıtlarını ienceleyen polis genç kızın ihtihar ettiği olasılığı üzerinde duruyor.

 

Amerika'nın Los Angeles kentinde 3 haftadan bu yana aranan Kanadalı 21 yaşındaki öğrencinin cesedi, bir otelin su deposunun içinde bulundu. Otelde kalan ve haftalardan bu yana buradaki suyu kullananlar şoke oldu.

Amerika ve Batı medyasında geniş yer bulan olay, bir otelde kalan müşterilerin suyun basınçsız aktığı ve kirli göründüğüne dair şikayeti üzerine ortaya çıktı.

RTL kanalı, bir otelin su deposunda 3 haftalık bir cesedin bulunması, haftalardır bu suyu içen otel misafirlerini şoka uğrattığını bildirdi.

Müşterilerin giderek artan şikayetleri üzerine otelin çatısındaki su depolarında araştırma yapıldı. Yapılan araştırmada, 3 haftadan bu yana aramalara rağmen bulunamayan Kanadalı bir kız öğrencinin cesedi bulundu.

Cesedin 31 Ocak'ta kaybolduğu belirlenen kız öğrenciye ait olduğu tespit edilirken, otel müşterilerinin günlerden bu yana, bu suyu kullandıkları belirtildi.

 

 

 

 


Üye OlÜye Girişi