Çeşme Belediyesi'nde memurlara bayram öncesi toplu sözleşme

 

Çeşme Belediyesi'nde kamu çalışanları için Tüm Belsen ile toplu iş sözleşmesi imzalandı.

31.05.2019
Yazı Boyutu:  
Çeşme Belediyesi ile TÜM-BEL-SEN arasında, CHP'li Belediye Başkanı Ekrem Oran, Belediye Başkan Yardımcısı Fayıka Öner, meclis üyeleri, TÜM-BEL-SEN 1 No’lu Şube Başkanı Anıl Kaçar, Şube Hukuk ve Sözleşme Sekreteri Bircan Acar ve İşyeri Sendika Temsilcisi Volkan Burçak’ın katılımıyla yapılan 2019-2020 yılını kapsayan kamu emekçileri adına toplu iş sözleşmesi imzalandı. Yapılan toplu iş sözleşmesi ile memurlarımızın ikramiyelerinde enflasyon üzerinde artış sağlandı.

Belediye Başkanı Ekrem Oran toplu iş sözleşmesi sırasında hazırda bulunan kamu çalışanlarımıza “Meclis üyeliği dönemimde de her zaman haklarınızın korunması ve emeklerinizin karşılığının verilmesi için yanınızda oldum, bundan sonra da her zaman yanınızda olacağım. Bu sözleşmeyi imzalamak da bana kısmet olduğu için çok mutluyum. Her birinize ayrı ayrı güveniyorum. İşlerinizde başarılı olarak belediyemize fayda sağlayacağınıza, giderlerimizi düşürüp gelirlerimizi artırmak için çalışacağınıza eminim" dedi.

TÜM-BEL-SEN 1 No’lu Şube Başkanı Anıl Kaçar da  “Emekçilerin ekonomik kazanımlarının yanı sıra memleketin demokrasi ve özgürlükler mücadelesini dert edinmeye devam edeceğiz. Bu yüzden de yaşasın örgütlü mücadelemiz" diye konuştu.Üye OlÜye Girişi