Çeteler, kız öğrencilerin kaldıkları evleri basacak

 

Twitter fenomeni Fuat Avni, bazı çetelerin, kız öğrencilerin kaldığı yurtlara ve evlere musallat edileceğini , ENSAR'ın intikamının alınacağını iddia etti

12.05.2016
Yazı Boyutu:  
Gülen cemaati ile ilgili "kumpaslar" planlandığını iddia eden Twitter fenomeni Fuat Avni, bazı çetelerin, kız öğrencilerin kaldığı yurtlara ve evlere musallat edileceğini ve "Ensar'ın intikamının alınacağını" öne sürdü.

Verdiği kulis bilgileriyle ve dikkat çeken iddialarıyla gündeme gelen Twitter fenomeni Fuat Avni, yine çok konuşulacak paylaşımlarda bulundu.

Gülen cemaatine yönelik "korkunç kumpasların" hazırlandığı iddia eden Fuat Avni, "Cezaevindeki mafya liderlerinin önemli bir bölümünün 'Saray'ın kontrolünde çalışmaya ikna edildiğini" söyledi.

FUAT AVNİ: "ALAATTİN ÇAKICI'YI İNFAZ ETTİRMEYİ PLANLIYORLAR"

Alaattin Çakıcı'nın 'Zalime boyun eğip köpeklik yapmak racona ters' dediğini öne süren Fuat Avni,  "Kontrolleri altına alamadıkları Alaattin Çakıcı’yı, biatçı mafya liderlerinin elemanlarına infaz ettirmeyi planlıyorlar." dedi.

"ÇETECİLERİ, KIZ ÖĞRENCİLERİN KALDIKLARI EVLERE, YURTLARA MUSALLAT ETMEYİ PLANLIYORLAR"

Sosyal medya fenomeni Fuat Avni'nin çok çarpıcı bir diğer iddası ise çetecilerin, kız öğrencilerin kaldıkları evlere, yurtlara musallat edileceği.

Fuat Avni, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeğeni Ali Erdoğan için "Çetecileri kız öğrencilerin kaldıkları evlere, yurtlara musallat etmeyi planlıyor. ‘Ensar’ın intikamını böyle alacağız' diyor" iddiasında bulundu.

"CEMAATLE İRTİBATLI KİŞİLERİN EVLERİNE VE KURUMLARA SİLAH BIRAKIP İHBAR EDECEKLER"
 
Fuat Avni, "Terörize edemedikleri Cemaat'i terör örgütü gibi gösterme işini çetelere havale ettiler. Kirli kumpaslar hazırlanıyor. Çeteciler kirli eylemlerde kullandıkları silahları Cemaat ile irtibatlı kişilerin arabalarına ve kurumlara bırakıp polise ihbar edecekler." ifadelerini kullandı.
 (Gazeteport)

Üye OlÜye Girişi