Çiğli ye kadın doğum merkezi

 

Çiğli de hasta kabul etmeye başlayan Kordon Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi nin resmi açılışı, Çiğli Belediye Başkanı Metin Solak ın da katılımıyla yapıldı

16.04.2011
Yazı Boyutu:  

Belediye Başkanı Metin Solak, "İlçemizde belirli sağlık 16_saglik_cigliye_kad__ndo__um_merkezi.jpgalanlarında uzmanlaşmış hastanelerin kurulmasını çok önemsiyoruz" dedi.

Merkez sahibi İbrahim Yanık ise Ege nin en kapsamlı kadın doğum ve çocuk hastalıkları merkezini açtıklarını belirterek, "Merkezimizde dünyanın en modern teknolojisini kullandık. Özellikle riskli gebelikler konusunda referans merkeziyiz" dedi.

Çiğli İstasyonaltı Pazaryeri nin yanındaki Kordon Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi nin açılışında sağlık söktörünün önde gelen isimleri de bulundu. Hastaların kadınlardan ve çocuklardan oluştuğunu düşünerek hijyeni ön planda tuttuklarını söyleyen Yanık, "Ayakta teşhis ve tedavi yapan, 24 saat hastalarını gözlemleyen bir merkeziz. 6 uzman doktor ve 20 personelle, anne karnındaki engelli çocuklara da en erken tanıyı koyuyoruz" dedi.


Üye OlÜye Girişi