Çocuk tacizcisi baba, erkek arkadaşıyla yakaladığı kızına saldırdı

 

15 yaşındaki kız çocuğuna cinsel saldırıdan 7 yıl hapis cezası alan baba, öz kızının bir erkekle ilişki kurmasına şiddet kullanarak karşı çıkınca hapis cezası aldı

29.09.2017
Yazı Boyutu:  
İngiltere'nin Manchester kentinde Müslüman bir baba cinsel lişkye girdikleri gerekçesiyle kız çocuğuna ve erkek arkadaşına saldırdı. Mahkeme babaya 14 ay hapis cezası verilmesine karar verdi.

BBC'nin Daily Telegraph'dan aktardığı habere göre, 42 yaşındaki Soruth Ali adlı adam, önce kızının erkek arkadaşı James'in kafasına çekiçle vurarak evden kovdu, ardından da kızı Fatima'ya yumruk ve tekme atıp saçlarından sürükleyerek odasından çıkardı. James'in kafasına dikiş atılırken, 17 yaşındaki Fatima da polis koruması altında başka bir eve yerleştirildi.

Fatima polis ifadesinde babasının çok baskıcı olduğunu, babasının zoruyla giymek zorunda kaldığı başörtüsünü babasından uzaklaşınca çıkardığını ve artık "kendi hayatını yaşamak istediğini" söyledi.

Polis, 21 Ağustos'ta gerçekleşen saldırının ardından tutuklanan Soruth Ali'nin saldırıdan pişmanlık duymadığını ve saldırıyı haklı göstermeye çalıştığını açıkladı. Dün görülen duruşmada, 

Ali'nin 1995 yılında da 15 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz etmekten 7 yıl hapis cezası aldığı söylendi. İşlediği suçları kabul eden Ali'ye 14 ay hapis cezası verildi.

Üye OlÜye Girişi