Cumhuriyet önünde hilafet bayrağı açtılar

 

Davutoğlu'nun dün bir kez daha hedef gösterdiği Cumhuriyet Gazetesi önünde yine kalabalık bir grup toplandı

18.01.2015
Yazı Boyutu:  
 
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun dün bir kez daha hedef gösterdiği Cumhuriyet Gazetesi önünde yine kalabalık bir grup toplandı. Hilafet bayrakları açan Alperenler Grubu "Cumhuriyet Gazetesi ya aklını başına al ya da Alperenler aklını başından alır" pankartı açtı 
 
 
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun dün bir kez daha hedef gösterdiği Cumhuriyet Gazetesi önünde yine kalabalık bir grup toplandı.
 
Hilafet bayrakları açan Alperenler Grubu "Cumhuriyet Gazetesi ya aklını başına al ya da Alperenler aklını başından alır" pankartı açtı....
 
Cumhuriyet Gazetesi, Fransa'da 12 kişinin katledildiği Charlie Hebdo mizah dergisine yönelik saldırı sonrası dayanışma amacıyla derginin yeni sayfasından seçki yayınlamıştı.
 
Davutoğlu dün yaptığı açıklamada “Bir takım fitne ajanlarının ortaya çıkardıkları fitnelere karşı da söylüyoruz. Dünyada Peygamber Efendimize hakaret edene karşı da sessiz durmayız, atıl kalmayız. Karikatürleri yayınlayanlara CHP sahip çıktı. Hz. Peygamber ve onun ashabına kimsenin bir şey söylemesine izin vermeyiz" demişt. (evrensel)

Üye OlÜye Girişi